Добірка дешевих авіаквитків: топ-6 пропозицій тижня від лоукостерів

Добірка дешевих авіаквитків: топ-6 пропозицій тижня від лоукостерів

Зібрали для вас найкращі пропозиції лоукост-авіакомпаній за цей тиждень: варіанти подорожей до Польщі, Німеччини та Данії всього від 23 євро за переліт в обидва боки.

Львів — Вроцлав

Львів — Вроцлав

Чудові ціни на рейси зі Львова до Вроцлава пропонує угорський лоукостер Wizz Air. Для деяких дат наприкінці січня — початку лютого 2019 року квитки доступні за ціною від 730 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Варшава

Київ — Варшава

В авіакомпанії Ryanair зараз можна знайти недорогі квитки по цілому ряду напрямків. Так, наприклад, квитки на прямий рейс із Києва до Варшави доступні за ціною від 755 грн за переліт туди й назад. Квитки за такою ціною можна знайти для деяких дат у січні й лютому 2019 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Познань

Київ — Познань

Квитки з Києва до Познані у Ryanair доступні за ціною від 756 грн за переліт туди й назад. Квитки за такою ціною можна знайти для подорожей у грудні 2018 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Львів — Меммінген

Львів — Меммінген

Крім Польщі, у Ryanair є також квитки за чудовими цінами на рейси до Німеччини. Так, подорож зі Львова до Меммінгена й назад обійдеться всього в 793 грн. Квитки за такою ціною є на різні дати наприкінці січня та в лютому 2019 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Меммінген — невелике містечко в Баварії, у якому добре збереглася старовинна архитектура. Завдяки близькості до регіону Альгау Меммінген є зручною відправною точкою для туристів, які планують відвідати Баварські Альпи або Боденське озеро.

Київ — Нюрнберг

Київ — Нюрнберг

В авіакомпанії Wizz Air з’явилися недорогі квитки на рейси з Києва до Нюрнберга. Так, для подорожей у лютому 2019 року квитки туди й назад доступні за ціною від 2261 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Біллунн

Київ — Біллунн

Wizz Air з 2 березня 2019 року запускає новий рейс зі столиці України до данського міста Біллунн. Квитки на цей рейс зараз доступні за ціною від 2681 грн за переліт туди й назад. Найнижчі ціни можна знайти на різні дати в березні 2019 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Біллунн, незважаючи на свої невеликі розміри, є популярним туристичним напрямком: тут розташований тематичний парк Леголенд, побудований із кубиків LEGO, а також найбільший у світі магазин конструкторів LEGO.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.