Добірка дешевих авіаквитків: топ-6 пропозицій тижня від 37 євро

Добірка дешевих авіаквитків: топ-6 пропозицій тижня від 37 євро

Зібрали для вас найцікавіші пропозиції тижня: вигідні варіанти подорожей до Швеції, Великобританії, Німеччини, Туреччини, Ізраїлю та на Канарські острови. Вибирайте, де проведете свої зимові канікули!

Київ — Стокгольм

Київ — Стокгольм

Місяць тому рейс Київ — Стокгольм від Ryanair вже був у нашій добірці, однак тепер квитки на нього стали ще дешевше. Усього 1220 грн за переліт туди й назад! Квитки за такою ціною доступні для деяких дат у першій половині січня 2019 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Львів — Лондон

Львів — Лондон

Не менш привабливі ціни Ryanair пропонує й на рейси зі Львова до Лондона. Усього 1302 грн за переліт туди й назад. Квитки за такою ціною можна знайти для деяких дат на початку грудня 2018 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Берлін

Київ — Берлін

Непогані ціни в тієї ж Ryanair можна знайти й на рейси з Києва до Берліна. Для деяких дат наприкінці січня — початку лютого 2019 року квитки туди й назад доступні за ціною всього від 1848 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Одеса — Стамбул

Одеса — Стамбул

Турецька авіакомпанія Atlasglobal з 31 жовтня 2018 року запускає новий прямий рейс з Одеси до Стамбула. Квитки на цей рейс зараз доступні за ціною всього у 2303 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить перевезення багажу вагою до 20 кг і ручної поклажі. Період подорожей: з листопада 2018 до березня 2019 року.

Львів — Ейлат

Львів — Ейлат

Непоганий варіант подорожі зі Львова до ізраїльського Ейлата можна знайти у Ryanair. Рейс із кількома пересадками, зате яка ціна: усього 2443 грн за переліт туди й назад. Квитки за такою ціною можна знайти для деяких дат наприкінці січня 2019 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт до Ізраїлю передбачає пересадки в Кракові та Берліні, на зворотному шляху буде пересадка у Варшаві. В Ізраїлі літак приземляється в аеропорту Овда, розташованому в 60 км від Ейлата. З аеропорту до міста можна дістатися на рейсовому автобусі, який відправляється через кожні 45 хвилин.

Київ — Тенеріфе

Київ — Тенеріфе

Завершує нашу добірку чудовий варіант подорожі з Києва на Канарські острови. Рейс Ryanair з двома пересадками (в Барселоні і Стокгольмі) як під час перельоту туди, так і на зворотному шляху. Добиратися довго, але це компенсується ціною — усього 3443 грн за переліт туди й назад. Безкоштовно із собою на борт можна взяти тільки ручну поклажу. Квитки за такою ціною можна знайти для подорожей у січні 2019 року. Чудова можливість провести зимові канікули на «Острові вічної весни».

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.