Добірка дешевих авіаквитків: топ-6 напрямків від 12 євро

Добірка дешевих авіаквитків: топ-6 напрямків від 12 євро

Різдвяний сезон розпродажів стартував! Напередодні Чорної п’ятниці, з якої зазвичай починаються святкові розпродажі, лоукостери, які літають з українських міст, порадували мандрівників неймовірно низькими цінами на квитки.

У нашій сьогоднішній добірці — п’ять найцікавіших варіантів від Ryanair і одна пропозиція від Wizz Air. Шість європейських напрямків на будь-який смак!

Київ — Бидгощ

Київ — Бидгощ

Рейс від Ryanair з Києва до польського Бидгоща — найдешевший у нашій сьогоднішній добірці. Усього 384 грн за переліт туди й назад! Є багато дат у грудні, січні та лютому. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа, інші додаткові послуги оплачуються окремо.

Київ — Стокгольм

Київ — Стокгольм

Переліт із Ryanair з Києва до столиці Швеції Стокгольма обійдеться всього на кілька гривень дорожче. Квитки туди й назад зараз доступні за ціною від 398 грн. Квитки за такою ціною можна знайти для подорожей у лютому 2019 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Львів — Дюссельдорф

Львів — Дюссельдорф

Серед найцікавіших акційних тарифів Ryanair є варіанти і з вильотом зі Львова. Так, квитки на рейс зі Львова до Дюссельдорфа зараз доступні за ціною від 407 грн за переліт туди й назад. Квитки за такими цінами доступні для подорожей наприкінці грудня 2018 року — на початку січня 2019 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Лондон

Київ — Лондон

Таких цін на рейси зі столиці України до Лондона в наших добірках ще не було! Усього 431 грн за переліт туди й назад прямим рейсом Ryanair! Такі ціни доступні для подорожей наприкінці грудня 2018 року — на початку січня 2019 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Варшава

Київ — Варшава

Квитки з Києва до столиці Польщі Варшави у Ryanair доступні за ціною від 559 грн за переліт туди й назад. Квитки за такими цінами можна знайти для подорожей у лютому 2019 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Львів — Катовіце

Львів — Катовіце

Непогану ціну на рейси зі Львова до польського Катовіце пропонує Wizz Air. Квитки зараз доступні за ціною від 725 грн за переліт туди й назад. Квитки за такою ціною можна знайти для деяких дат наприкінці березня — на початку квітня 2019 року.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.