Добірка дешевих авіаквитків: топ-6 напрямків у Європі

Добірка дешевих авіаквитків: топ-6 напрямків у Європі

Найкращі пропозиції від авіакомпаній за цей тиждень: варіанти подорожей до Австрії, Німеччини, Латвії, Литви та Польщі. Усього від 679 грн за переліт в обидва боки!

Львів — Гданськ

Львів — Гданськ

У Wizz Air з’явилися в продажу недорогі квитки на рейси зі Львова до Гданська. Так, для подорожі восени квитки доступні за ціною всього 679 грн за переліт туди й назад. Є багато різних дат у жовтні, листопаді та грудні 2019 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Харків — Краків

Харків — Краків

Ryanair 17 червня 2019 року запускає новий рейс із Харкова до Кракова. Квитки на цей рейс за найбільш вигідними цінами зараз можна знайти для подорожей у вересні — 831 грн за переліт в обидва боки. Виліт із Харкова 13-го, зворотний рейс 20-го вересня. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Відень

Київ — Відень

Недорогі квитки з Києва до Відня можна знайти зараз у Laudamotion. Так, для деяких дат наприкінці липня — на початку серпня квитки доступні за ціною від 1 230 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Вільнюс

Київ — Вільнюс

У Ryanair з’явилися в продажу квитки за чудовими цінами на рейси зі столиці України до Вільнюса. Для подорожей у серпні квитки доступні за ціною від 1 403 грн за переліт туди й назад. Є багато різних дат. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Лейпциг

Київ — Лейпциг

5 липня 2019 року Wizz Air запустить новий рейс із Києва до Лейпцига. Квитки на цей рейс за найбільш вигідними цінами зараз можна знайти для подорожей у жовтні — 1 775 грн за переліт в обидва боки. Виліт зі столичного аеропорту Жуляни 4 жовтня, зворотний рейс — 11-го. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Про найцікавіші місця Лейпцига читайте у нашій статті «Топ-10 визначних пам’яток Лейпцига».

Львів — Рига

Львів — Рига

Авіакомпанія airBaltic проводить великий весняний розпродаж авіаквитків. У рамках акції квитки зі Львова до Риги доступні за ціною від 4 063 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа, інші послуги оплачуються окремо. Розпродаж триватиме до 28 травня 2019 року. Період подорожей: з 12 червня 2019 року до 28 березня 2020 року.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.