Добірка дешевих авіаквитків: топ-6 напрямків тижня

Добірка дешевих авіаквитків: топ-6 напрямків тижня

Ми до вас із чудовим засобом від зимової противної зимової хандри — добіркою найцікавіших напрямків цього тижня. 6 варіантів подорожей за спокусливими цінами: від Кіпру та Мальти до екзотичного Гоа.

Київ — Ларнака

Київ — Ларнака

Дешеві квитки з Києва на Кіпр можна знайти зараз у Wizz Air. Так, для подорожей наприкінці березня — початку квітня 2019 року квитки туди й назад доступні за ціною від 2 561 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Мальта

Київ — Мальта

Авіакомпанія Air Malta проводить розпродаж квитків до Дня святого Валентина. У рамках розпродажу квитки з Києва на Мальту доступні за ціною від 2 795 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить перевезення однієї одиниці багажу й ручної поклажі. Переліт без пересадок. Квитки за акційною ціною будуть у продажу до 18 лютого 2019 року. Період подорожей: до 30 червня 2019 року, за винятком рейсів з 12 до 22 квітня.

Київ — Афіни

Київ — Афіни

В авіакомпанії Aegean Airlines з’явилися в продажу недорогі квитки з Києва до Афін. Для подорожей у жовтні квитки доступні за ціною 3 176 грн за переліт туди й назад. Виліт із Києва 12 жовтня, зворотний рейс — 16 жовтня. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Тель-Авів

Київ — Тель-Авів

Авіакомпанія Air Serbia пропонує недорогі квитки на рейси з Києва до Тель-Авіва. Для подорожей у період із червня до жовтня квитки доступні за ціною від 4 479 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить перевезення 1 одиниці багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Белграді.

Київ — Шарджа

Київ — Шарджа

Turkish Airlines проводить розпродаж авіаквитків на рейси з Києва до Шарджі. Квитки туди й назад зараз доступні за ціною від 6 573 грн. Квитки за такою ціною є для різних дат у квітні та травні 2019 року. У вартість квитків входить провезення 20 кг багажу й ручної поклажі. Переліт передбачає пересадку в Стамбулі.

Київ — Гоа

Київ — Гоа

Непогану ціну на квитки з Києва до Гоа пропонує Qatar Airways. Квитки туди й назад зараз доступні за ціною від 17 906 грн. У вартість квитків входить перевезення багажу вагою до 30 кг і ручної поклажі, а також харчування на борту. Квитки за акційною ціною будуть у продажу до 18 лютого 2019 року. Період подорожей: до 30 червня 2019 року.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.