Добірка дешевих авіаквитків: топ-6 ідей на березень та квітень

Добірка дешевих авіаквитків: топ-6 ідей на березень та квітень

До весни залишилось усього 9 днів! Ще встигаєте продумати маршрут весняної подорожі. Пропонуємо 6 найцікавіших варіантів на березень та квітень: від туманної столиці Великої Британії до сонячного Сан-Франциско.

Київ — Лондон

Київ — Лондон

Лондон кличе! В ірландського лоукостера Ryanair з’явилися квитки за чудовими цінами на прямий рейс із Києва до Лондона. Переліт туди й назад обійдеться всього в 656 грн. Є різні дати в березні 2019 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Пафос

Київ — Пафос

Ryanair з 3 квітня 2019 року почне виконувати прямі рейси з Києва до кіпрського Пафоса. Квитки за найвигіднішими цінами зараз можна знайти для подорожей на початку квітня: 2 123 грн за переліт туди й назад. Виліт із Києва 3 квітня, зворотний рейс — 10-го. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Тбілісі

Київ — Тбілісі

Недорогі квитки в Грузію пропонує зараз МАУ. Квитки з Києва до Тбілісі й назад доступні за ціною від 3 458 грн. Квитки за такою ціною можна знайти для подорожей у березні 2019 року. Для перельотів у період із травня до грудня 2019 року квитки зараз коштують на 400 грн дорожче. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Керкіра

Київ — Керкіра

В авіакомпанії Aegean Airlines з’явилися квитки за цікавими цінами на рейси з Києва на один із найвідоміших і найкрасивіших островів Греції — Керкіру (яка відома також як Корфу). Для подорожей у другій половині квітня квитки доступні за ціною 4 139 грн за переліт туди й назад. Виліт із Києва 18 квітня, зворотний рейс — 24-го. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Афінах.

Київ — Сан-Франциско

Київ — Сан-Франциско

Air France істотно знизила ціну квитків на рейси з Києва до Сан-Франциско. Для подорожей у квітні і травні, а також у період із серпня до жовтня 2019 року квитки туди й назад доступні за ціною від 9 735 грн. У вартість квитків входить перевезення 1 одиниці багажу й ручної поклажі. Переліт передбачає пересадки в Парижі й Лос-Анджелесі.

Київ — Сан-Паулу

Київ — Сан-Паулу

Цікавий варіант подорожі в Бразилію пропонує авіакомпанія Alitalia. Квитки з Києва до Сан-Паулу доступні за ціною від 18 851 грн за переліт туди й назад. Квитки за такою ціною можна знайти для деяких дат наприкінці березня — на початку квітня 2019 року. У вартість квитків входить перевезення 2 одиниць багажу й ручної поклажі. Переліт передбачає пересадку в Римі.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.