Добірка дешевих авіаквитків: топ-5 європейських напрямків від 26 євро

Добірка дешевих авіаквитків: топ-5 європейських напрямків від 26 євро

Чорна п’ятниця вже відгриміла, але це не означає, що варіантів подорожей за цікавими цінами зараз не знайти. Доволі непогані варіанти ще залишились, і найцікавіші з них мі зібрали в нашій традиційній добірці.

Львів — Гданськ

Львів — Гданськ

В авіакомпанії Wizz Air можна знайти непогані ціни на прямий рейс зі Львова до Гданська. Так, для деяких дат у лютому 2019 року квитки доступні за ціною від 727 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Софія

Київ — Софія

На початку квітня 2019 року ірландський лоукостер Ryanair запустить новий рейс із Києва до столиці Болгарії Софії. Квитки на новий рейс з’явилися в продажу минулого тижня, а зараз вони трохи знизилися в ціні: переліт туди й назад обійдеться всього в 1794 грн. Квитки за такою ціною можна знайти для подорожей у травні 2019 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Манчестер

Київ — Манчестер

Прямі рейси з Києва до Манчестера Ryanair почне виконувати з 1 квітня 2019 року. Квитки зараз доступні за ціною від 1985 грн за переліт туди й назад. Квитки за такими цінами можна знайти для подорожей у травні 2019 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Харків — Дортмунд

Харків — Дортмунд

Недорогі квитки на рейси з Харкова в Дортмунда пропонує Wizz Air. Так, для подорожей у лютому 2019 року квитки зараз доступні за ціною від 2241 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Пафос

Київ — Пафос

З 3 квітня 2019 року Ryanair запускає прямі рейси з Києва до кіпрського міста Пафос. Квитки вже з’явилися в продажу. Варіанти за найбільш цікавими цінами можна знайти для подорожей у травні — від 2790 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.