Добірка дешевих авіаквитків: топ-5 варіантів з вильотом із Києва

Добірка дешевих авіаквитків: топ-5 варіантів з вильотом із Києва

Попередня наша добірка була присвячена рейсам із різних міст України, сьогодні ж зосередимо свою увагу на цікавих варіантах подорожей із Києва. Сьогодні в добірці: Ірландія, Іспанія, Китай, Киргизія й Узбекистан.

Київ — Дублін

Київ — Дублін

Авіакомпанія Air France влаштувала розпродаж авіаквитків за деякими напрямками з вильотом зі столиці України. Так, наприклад, квитки в обидва боки з Києва до Дубліна коштують від 4362 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Парижі. Знижка діє для подорожей у період з 12 січня до 31 травня 2018 року. Розпродаж триватиме до 22 грудня.

Київ — Малага

Київ — Малага

Ще один акційний напрямок Air France — іспанська Малага. Вартість квитків в обидва боки з Києва до Малаги від 4343 грн. У вартість квитків входить одна одиниця багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Парижі зі зміною терміналу. На зворотному шляху пересадка тривала — понад 10 годин, нею можна скористатися для прогулянки містом. Знижка діє для подорожей у період з 12 січня до 31 травня 2018 року. Розпродаж триватиме до 22 грудня.

Київ — Пекін

Київ — Пекін

Акційні ціни у Air France діють не тільки для європейських міст, є й азіатські напрямки. Наприклад, рейс із Києва до столиці Китаю Пекіна. Квитки в обидва боки до 22 грудня можна купити за ціною від 11213 грн. У вартість квитків входить одна одиниця багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Парижі. Період подорожей — з 12 січня до 31 травня 2018 року.

Незвичайний варіант зимових канікул можна влаштувати завдяки авіакомпанії Air Astana, у якої діють акційні тарифи на перельоти зі столиці України до країн Середньої Азії. Замість звичного оселедця під шубою й шампанського — обід в ароматній чайхані з долма, манти, оромо й кумисом!

Київ — Бішкек

Київ — Бішкек

Квитки в обидва боки з Києва до столиці Киргизстану Бішкека коштують від 8055 грн. У вартість квитків входить до 20 кг багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Астані, тривалості якої цілком вистачить для прогулянки містом. Квитки за акційною ціною доступні до 30 грудня 2017 року. Період подорожей — з 15 грудня до 31 січня 2018 року.

Київ — Ташкент

Київ — Ташкент

Квитки в обидва боки з Києва до столиці Узбекистану Ташкента коштують від 8177 грн. У вартість квитків входить до 20 кг багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадки в Астані різної тривалості. Квитки за акційною ціною доступні до 30 грудня 2017 року. Період подорожей — з 15 грудня до 31 січня 2018 року.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.