Добірка дешевих авіаквитків: топ-5 варіантів від 37 євро

Добірка дешевих авіаквитків: топ-5 варіантів від 37 євро

Кілька чудових ідей для вашої подорожі: мальовничий старовинний Вроцлав, строгий Стокгольм, казковий зимовий Відень, жвавий Стамбул і гостинний Єреван. Пора планувати нові пригоди!

Харків — Вроцлав

Харків — Вроцлав

Як ми вже писали, угорський лоукостер Wizz Air цієї осені відкриває в Україні чотири нових напрямки, серед яких — прямий рейс із Харкова до Вроцлава. Польоти стартують із 28 жовтня. Квитки вже в продажу. Найцікавіші ціни можна знайти для подорожей у січні й лютому 2019 року — 1181 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Стокгольм

Київ — Стокгольм

В авіакомпанії Ryanair з’явилися в продажу квитки за цікавими цінами на прямий рейс із Києва до Стокгольма. Для подорожей у листопаді та грудні вартість квитків становить від 1749 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Відень

Київ — Відень

Хочете незабутніх вражень? Відправляйтеся до зимового Відня. У січні та лютому в столиці Австрії будуть у самому розпалі фестивалі, різдвяні ярмарки та знамениті віденські бали. Найвигідніший варіант перельоту з Києва до Відня на цей період зараз пропонує Wizz Air — від 2403 грн за квитки туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Одеса — Стамбул

Одеса — Стамбул

Чудові ціни на прямий рейс з Одеси до Стамбула можна знайти в МАУ. Для подорожей у листопаді 2018 року квитки доступні за ціною від 2732 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Квитки за акційною ціною будуть у продажу до 30 вересня 2018 року.

Київ — Єреван

Київ — Єреван

Ще один акційний тариф від МАУ в нашій сьогоднішній добірці — прямий рейс із Києва до столиці Вірменії. Здійснити подорож до Єревану, щоби насолодитися смачним шашликом і вірменським коньяком, можна всього за 2969 грн. Стільки коштуватимуть квитки туди й назад для подорожі в листопаді. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.