Добірка дешевих авіаквитків: топ-5 варіантів тижня

Добірка дешевих авіаквитків: топ-5 варіантів тижня

Найкращі пропозиції від авіакомпаній за цей тиждень. Варіанти подорожей до Берліна, Бидгоща, Риги, а також на грецькі острови Санторіні та Крит.

Київ — Бидгощ

Київ — Бидгощ

В ірландського лоукостера Ryanair з’явилися недорогі квитки на рейси з Києва до польського Бидгоща. Для подорожей у вересні квитки зараз доступні за ціною 693 грн за переліт в обидва боки. Є різні дати вильоту. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Берлін

Київ — Берлін

Також у Ryanair зараз можна знайти квитки за цікавими цінами на рейси з Києва до Берліна. Для подорожей наприкінці жовтня — початку листопада квитки доступні за ціною 1 562 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Рига

Київ — Рига

Wizz Air пропонує недорогі квитки з Києва до Риги. Для різних дат у вересні квитки зараз доступні за ціною 1 570 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Санторіні

Київ — Санторіні

В авіакомпанії Aegean Airlines з’явилися в продажу квитки за цікавими цінами з Києва на грецькі острови. Так, для різних дат у листопаді квитки з Києва на острів Санторіні доступні за ціною 4 275 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт із пересадкою в Афінах.

Київ — Іракліон

Київ — Іракліон

Квитки з Києва до Іракліона, столиці острова Крит, у Aegean Airlines зараз доступні за ціною від 4 357 грн. Квитки за такою ціною можна знайти для подорожі наприкінці жовтня: виліт із Києва 24 жовтня, зворотний рейс — 30-го. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт із пересадкою в Афінах.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Комментарии (1)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.