Добірка дешевих авіаквитків: топ-5 варіантів на осінь

Добірка дешевих авіаквитків: топ-5 варіантів на осінь

Готуй сани влітку, а осінні подорожі — взимку! Таким девізом, схоже, керувалися кілька авіакомпаній, які запропонували акційні ціни на квитки для подорожей восени 2018 року. Уже зараз можна за вигідною ціною забронювати квитки до Греції, Сполучених Штатів, Кенії, Таїланду й Гонконга.

Київ — Афіни

Київ — Афіни

Квитки на рейс із Києва до Афін за чудовою ціною з’явилися в авіакомпанії Aegean Airlines. Так, на деякі дати у вересні й жовтні квитки в обидва боки доступні за ціною всього від 2765 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Рейс без пересадок.

Київ — Бостон

Київ — Бостон

Цікавий варіант подорожі восени з Києва до Бостона пропонує авіакомпанія Lufthansa. Найдешевші квитки доступні для деяких дат у листопаді — від 13739 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить одна одиниця багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадки. На шляху до Бостона буде коротка пересадка у Франкфурті і тривала в Торонто. На зворотному шляху — пересадка у Франкфурті.

Київ — Найробі

Київ — Найробі

В авіакомпанії Swiss діють акційні ціни на перельоти до столиці й найбільшого міста Кенії. Вартість квитків в обидва боки з Києва до Найробі становить 14379 грн. У вартість квитків входить дві одиниці багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Цюріху. Період подорожей — із серпня до грудня 2018 року.

Громадянам України для відвідування Кенії потрібна віза. Її можна оформити в аеропорту після прибуття, вартість оформлення становить 50 доларів.

Краків — Бангкок

Краків — Бангкок

Авіакомпанія МАУ пропонує цікаві ціни на переліт із міст Польщі до Таїланду. Так, квитки в обидва боки з Кракова до Бангкока для подорожей восени будуть коштувати від 13530 грн. У вартість квитків входить одна одиниця багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Києві.

Київ — Гонконг

Київ — Гонконг

В авіакомпанії Turkish Airlines діють акційні ціни на перельоти зі столиці України до країн Азії. Один із цікавих напрямків — Гонконг. Вартість квитків в обидва боки з Києва до Гонконга становить 15271 грн. У вартість квитків входить до 40 кг багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Стамбулі. Період подорожей — листопад і грудень 2018 року.

Громадянам України для відвідування Гонконгу віза не потрібна.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.