Добірка дешевих авіаквитків: топ-5 варіантів до 110 євро

Добірка дешевих авіаквитків: топ-5 варіантів до 110 євро

Чудова новина для тих, хто звик літати за вигідними цінами: із сьогоднішнього дня на нашому сайті стали доступні для бронювання квитки авіакомпаній Wizz Air і Ryanair. Тепер ціни в наших добірках стануть ще більш привабливими.

Сьогодні ми підготували для вас 5 найцікавіших варіантів за ціною до 110 євро з вильотом з України й не тільки.

Харків — Катовіце

Харків — Катовіце

Почнемо нашу добірку з рейсів у Польщу. В авіакомпанії Wizz Air для деяких дат у листопаді є квитки за відмінним цінами на прямий рейс із Харкова до Катовіце. Переліт туди й назад коштуватиме від 1182 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Люблін

Київ — Люблін

У тієї ж Wizz Air можна знайти вигідні варіанти польотів у Польщу й зі столиці України. Так, квитки з Києва до Любліна й назад на липень зараз доступні за ціною від 1281 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Франкфурт-на-Майні

Київ — Франкфурт-на-Майні

Ще один цікавий варіант від Wizz Air. На цей раз прямий рейс із Києва до найбільшого фінансового центра Німеччини — Франкфурта. Для деяких дат у листопаді 2018 року квитки туди й назад доступні за ціною від 2762 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Відень

Київ — Відень

Кілька тижнів назад ми вже писали про зниження цін на рейси МАУ до Відня. Але тепер квитки стали ще дешевшими — майже на 600 грн. Зараз квитки з Києва до Відня й назад для подорожей із жовтня 2018 року до лютого 2019 року доступні за ціною від 3606 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Берлін — Лансароте

Берлін — Лансароте

В авіакомпанії Ryanair з’явилися в продажу квитки за відмінною ціною з Берліна на Канарські острови. Так, для деяких дат у червні квитки з Берліна на острів Лансароте й назад доступні за ціною від 2005 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.