Добірка дешевих авіаквитків: топ-5 рейсів із міст України

Добірка дешевих авіаквитків: топ-5 рейсів із міст України

Не знаєте, чим зайнятися довгими зимовими вечорами? Почніть планувати свою наступну подорож! А ми вам допоможемо вибрати цікавий варіант. Сьогодні ми приготували для вас добірку з п’яти доступних авіаперельотів із міст України на зимові місяці. Вивчайте!

Запоріжжя — Стамбул

Запоріжжя — Стамбул

Квитки за цікавою ціною із Запоріжжя до Стамбула пропонує авіакомпанія Pegasus Airlines. Період подорожі — січень і лютий 2018 року. Для деяких дат у лютому квитки доступні за ціною всього від 2708 грн за переліт в обидва боки. Рейс прямий. Із собою безкоштовно можна взяти до 20 кг багажу й ручну поклажу.

Київ — Краків

Київ — Краків

Авіакомпанія МАУ з 26 грудня 2017 року відкриває новий прямий рейс із Києва до Кракова. До 22 грудня квитки можна купити за акційною ціною — 3088 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Акційна ціна діє для подорожей у період із 9 січня до 24 березня 2018 року.

Львів — Мілан

Львів — Мілан

Цікавий варіант подорожі до Італії з вильотом зі Львова пропонує МАУ. Для періоду із січня до травня 2018 року квитки в обидва боки зі Львова до Мілана доступні за ціною від 4043 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Києві.

Цей рейс цікавий, по-перше, тим, що він трохи дешевше, ніж прямий рейс із Києва. По-друге, пункт прибуття в Італії — міжнародний аеропорт Оріо-аль-Серіо, який бюджетні авіакомпанії використовують для обслуговування Мілана. З Міланом, до якого 50 кілометрів, аеропорт зв’язаний автобусними рейсами. А всього в трьох кілометрах від аеропорту розташоване цікаве й багате на пам’ятки місто Бергамо. За одну поїздку можна відвідати одразу два міста!

Київ — Стокгольм

Київ — Стокгольм

Ще один цікавий варіант від МАУ. Для подорожей у січні, лютому й березні 2018 року діють акційні ціни на рейс із Києва до столиці Швеції Стокгольма. Найцікавіші ціни на січень — для деяких дат квитки в обидва боки можна знайти за ціною від 3322 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Гельсінкі

Київ — Гельсінкі

Й останній варіант у нашій сьогоднішній добірці — рейс із Києва до столиці Фінляндії Гельсінкі. В авіакомпанії KLM можна знайти квитки в обидва боки за ціною від 4263 грн. Період подорожей — з січня до березня 2018 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Амстердамі. На зворотному шляху можна вибрати рейс із тривалою пересадкою, якою можна скористатися для прогулянки Амстердамом.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.