Добірка дешевих авіаквитків: топ-5 напрямків у Європі

Добірка дешевих авіаквитків: топ-5 напрямків у Європі

Продовжуємо постачати вам ідеї бюджетних подорожей. Цього разу в нашій добірці — п’ять найцікавіших напрямків у Європі.

Київ — Афіни

Київ — Афіни

В авіакомпанії Aegean Airlines з’явилися недорогі квитки на прямий рейс із Києва до столиці Греції Афін. Для деяких дат у квітні 2018 року квитки в обидва боки можна знайти за ціною від 4133 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Одеса — Краків

Одеса — Краків

Авіакомпанія Yan Air з 22 травня запускає новий рейс з Одеси до Кракова. Рейси виконуватимуться тричі на тиждень. Для подорожей у червні й липні квитки в обидва боки зараз доступні за ціною від 4149 грн. У вартість квитків входить до 10 кг багажу й ручна поклажа. Рейс без пересадок.

Львів — Рим

Львів — Рим

В авіакомпанії МАУ продовжують діяти акційні ціни на перельоти з України до Італії. Серед цікавих напрямків — прямий рейс зі Львова до столиці Італії Рима. Квитки в обидва боки зараз доступні за ціною від 4553 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Квитки за акційною ціною доступні для подорожей у період із квітня до грудня 2018 року.

Київ — Копенгаген

Київ — Копенгаген

Ще один акційний напрямок від МАУ в нашій сьогоднішній добірці. На цей раз — прямий рейс із Києва до столиці й найбільшого міста Данії Копенгагена. Для подорожей у період із травня до листопада 2018 квитки в обидва боки доступні за ціною від 4699 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Лісабон — Барселона

Лісабон — Барселона

Завершує нашу добірку чудовий варіант подорожі зі столиці Португалії до Барселони. В авіакомпанії TAP Portugal з’явилися в продажу квитки з Лісабона до Барселони за ціною всього від 2181 грн за переліт в обидва боки. Квитки за такою ціною доступні для деяких дат у квітні й травні 2018 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Рейс без пересадок.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.