Добірка дешевих авіаквитків: топ-5 напрямків на осінь та зиму

Добірка дешевих авіаквитків: топ-5 напрямків на осінь та зиму

Один зі способів заощадити бюджет під час подорожей — купувати авіаквитки заздалегідь. Тому літо — підходящий час, щоби спланувати поїздку на осінь або зиму. Розповідаємо про п’ять найцікавіших напрямків у Європі, куди можна відправитися за привабливими цінами восени або взимку.

Київ — Варшава

Київ — Варшава

Ірландський лоукостер Ryanair з 31 жовтня 2018 року почне виконувати прямі рейси з Києва до столиці Польщі Варшави. Квитки вже в продажу. Найдоступніші варіанти можна знайти для подорожей у листопаді — квитки туди й назад будуть коштувати від 2305 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Вільнюс

Київ — Вільнюс

Подорож до столиці Литви з Ryanair буде коштувати трохи дорожче, ніж у Польщу. Так, на деякі дати в січні та лютому 2019 року квитки з Києва до Вільнюса й назад зараз доступні за ціною від 2392 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Рейс без пересадок.

Київ — Братислава

Київ — Братислава

З 2 листопада 2018 року Ryanair почне виконувати прямі рейси з Києва до столиці Словаччини Братислави. Братислава — приємне невеличке європейське місто, яке унікальне тим, що межує безпосередньо з двома країнами — Угорщиною та Австрією. Ціни квитків на осінь поки що кусаються, проте непогані варіанти можна знайти для подорожей у січні та лютому 2018 року. Для деяких дат у ці місяці вартість квитків туди й назад складає від 2759 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Берлін

Київ — Берлін

Ще один напрямок від Ryanair в нашій сьогоднішній добірці. Прямий рейс із Києва до одного з найактивніших і веселих міст Європи — Берліна. Для деяких дат у жовтні й листопаді 2018 року квитки туди й назад доступні за ціною від 2910 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Барселона

Київ — Барселона

В авіакомпанії Aegean Airlines з’явилися в продажу квитки за цікавими цінами з Києва до Барселони. Для деяких дат у грудні 2018 року квитки туди й назад доступні за ціною від 4521 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Афінах.

Грудень — чудовий час для бюджетного відпочинку в Барселоні. У цю пору року немає черг до головних визначних пам’яток, а ціни на проживання значно нижчі, ніж у високий сезон. Водночас погода цілком комфортна для прогулянок містом.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.