Добірка дешевих авіаквитків: топ-5 напрямків на лютий і березень

Добірка дешевих авіаквитків: топ-5 напрямків на лютий і березень

Погода за вікном не радує, але зате радують авіакомпанії, які пропонують привабливі варіанти подорожей. Ми вибрали для вас п’ять найбільш цікавих напрямків на лютий і березень.

Київ — Будапешт

Київ — Будапешт

В авіакомпанії МАУ діють акційні тарифи на цілий ряд напрямків. Так, наприклад, вартість квитків зі столиці України до одного з найкрасивіших міст міст Європи Будапешта складає всього 3444 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Рейс без пересадок. Акція діє до 31 січня 2018 року. Період подорожей — з 1 лютого до 23 березня 2018 року.

Київ — Лондон

Київ — Лондон

Ще один цікавий акційний напрямок у МАУ — рейс із Києва до Лондона. Вартість квитків в обидва боки становить від 3856 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Рейс без пересадок. Акція діє до 31 січня 2018 року. Період подорожей — з 1 лютого до 23 березня 2018 року.

Київ — Вільнюс

Київ — Вільнюс

Подорож із Києва до столиці й найбільшого місто Литви з МАУ можна здійснити всього за 2958 грн. У таку ціну обійдуться квитки в обидва боки для подорожі в період з 1 лютого до 23 березня 2018 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Рейс прямий.

Київ — Анкара

Київ — Анкара

Діють акційні тарифи в МАУ й на рейси до Туреччини. Так, наприклад, переліт із Києва до Анкари й назад обійдеться всього в 3253 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок. Квитки за акційною ціною в продажу до 31 січня.

Лісабон — Бордо

Лісабон — Бордо

І наостанок ще один цікавий варіант подорожі на березень. На цей раз від португальської авіакомпанії TAP Portugal. Для деяких дат у березні 2018 року в TAP Portugal можна знайти квитки на прямий рейс із Лісабона до Бордо за ціною від 2700 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Рейс прямий, трохи менш ніж дві години в дорозі.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.