Добірка дешевих авіаквитків: топ-5 ідей на лютий

Добірка дешевих авіаквитків: топ-5 ідей на лютий

Цілий тиждень ми старанно моніторили пропозиції від різних авіакомпаній, щоби знайти для вас найвигідніші варіанти подорожей. Й ось результат: свіжа добірка авіаквитків до Європи та Азії!

Київ — Будапешт

Київ — Будапешт

Вигідні варіанти подорожей до столиці Угорщини пропонує авіакомпанія МАУ. Для періоду подорожей із листопада до березня квитки в обидва боки з Києва до Будапешта можна знайти за ціною від 2672 грн. Переліт прямий, без пересадок. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Відмінна можливість відвідати музеї та галереї Будапешта і прогулятися проспектом Андраші, який своїм елегантним виглядом заслужив назву будапештських Єлисейських полів.

Київ — Париж

Київ — Париж

А на прогулянку справжніми Єлисейськими полями можна відправитися з авіакомпанією Aegean Airlines. Квитки з Києва до Парижа й назад зараз можна знайти за ціною від 4427 грн. Період подорожей — з грудня до лютого. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Афінах. На зворотному шляху пересадка тривала, нею можна скористатися для прогулянки містом.

Київ — Янгон

Київ — Янгон

Авіакомпанія Qatar Airways пропонує квитки за вигідною ціною з Києва до найбільшого міста й колишньої столиці М’янми Янгона. Для подорожей у лютому 2018 року квитки в обидва боки можна знайти за ціною від 13587 грн. У вартість квитків входить 30 кг багажу й ручна поклажа. Переліт до Янгона передбачає пересадку в Досі. На зворотному шляху будуть дві пересадки: у Бангкоку й Досі.

У Янгоні передусім варто відвідати пагоду Шведагон із величезною, заввишки під сто метрів, позолоченою ступою. На прогулянку можна відправитися до старої частини міста, тут збереглася велика кількість будівель колоніальної епохи. Сувеніри та вироби ручної роботи можна знайти на центральному ринку Янгона. Ну і, звичайно ж, обов’язково потрібно скуштувати блюда місцевої кухні.

Одеса — Мумбай

Одеса — Мумбай

Кращий час для відвідування Мумбая — взимку, з листопада до лютого, у цей період не так жарко й немає дощів. А найкращий варіант за ціною — від авіакомпанії Flydubai. Квитки з Одеси до Мумбая і назад для подорожей у лютому й березні можна знайти за ціною від 12799 грн. У вартість входить 30 кг багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Дубаї.

Якщо ж вас більше цікавить інше найбільше місто в Індії, Делі, то в нас є відмінна пропозиція і для вас:

Стамбул — Делі

Стамбул — Делі

В авіакомпанії Air Astana в період із листопада до березня доступні квитки зі Стамбула до Делі за ціною всього від 10956 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить 20 кг багажу й ручна поклажа. На шляху до Делі буде тривала пересадка в Астані, якою можна буде скористатися для прогулянки столицею Казахстану.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.