Добірка дешевих авіаквитків: топ-5 далекомагістральних рейсів

Добірка дешевих авіаквитків: топ-5 далекомагістральних рейсів

Одразу кілька авіакомпаній порадували цікавими цінами на далекомагістральні рейси, тому наша сьогоднішня добірка присвячена саме їм. У наші добірці: варіанти подорожей до ПАР, Таїланду та Сполучених Штатів.

Київ — Чіангмай

Київ — Чіангмай

Авіакомпанія Qatar Airways проводить розпродаж квитків на рейси з Києва до тайського міста Чіангмай. Чіангмай — новий напрямок у Qatar Airways у Таїланді. Рейси авіакомпанія почала виконувати із 7 грудня 2017 року. До 5 січня квитки доступні за ціною від 11918 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить до 30 кг багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Досі. Період подорожей — із січня до 15 листопада 2018 року.

Про основні визначні пам’ятки й розваги для туристів у Чіангмаї читайте в нашій статті.

Копенгаген — Йоганнесбург

Копенгаген — Йоганнесбург

В авіакомпанії Turkish Airlines на деякі дати в лютому й березні квитки з Копенгагена до Йоганнесбурга доступні за ціною від 15412 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить до 30 кг багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Стамбулі: на шляху до Йоганнесбурга пересадка 3 години, на зворотному шляху — майже 10 годин.

Варшава — Нью-Йорк

Варшава — Нью-Йорк

В авіакомпанії TAP Portugal можна знайти квитки за відмінною ціною на рейс із Варшави до Нью-Йорка. На деякі дати в лютому й листопаді 2018 року вартість квитків в обидва боки становить від 11107 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Лісабоні. По дорозі до Нью-Йорка пересадка тривала — понад 17 годин — нею можна скористатися для прогулянки містом.

Київ — Маямі

Київ — Маямі

В авіакомпанії Delta Airlines діють акційні тарифи на рейси зі столиці України до міст США. Так, наприклад, квитки в обидва боки з Києва до сонячного Маямі доступні за ціною від 17587 грн. Період подорожей — із січня до квітня 2018 року. У вартість квитків входить 1 одиниця багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Парижі. На зворотному шляху пересадка буде тривати понад 8 годин — цього часу повинно вистачити для екскурсії містом.

Київ — Лос-Анджелес

Київ — Лос-Анджелес

Квитки за цікавою ціною з Києва до Сполучених Штатів можна знайти й у LOT Polish Airlines. Так, на деякі дати із січня до кінця травня 2018 року квитки в обидва боки з Києва до Лос-Анджелеса доступні за ціною від 20894 грн. У вартість квитків входить 1 одиниця багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає тривалу пересадку у Варшаві, якою можна скористатися для прогулянки містом.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.