Добірка дешевих авіаквитків: п’ять ідей на осінь

Добірка дешевих авіаквитків: п’ять ідей на осінь

Ви вже вирішили, куди відправитеся цієї осені? Якщо ні, ось вам п’ять ідей для подорожей: варіанти перельотів за цікавими цінами до Польщі, Австрії, Німеччини та Сполучених Штатів.

Київ — Бидгощ

Київ — Бидгощ

Авіакомпанія Ryanair з 31 жовтня 2018 року запускає новий прямий рейс із Києва до польського Бидгоща. Польоти будуть виконуватися двічі на тиждень щосереди та щонеділі. Для подорожей у листопаді квитки туди й назад зараз доступні за ціною від 2251 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Про найбільш цікаві місця в Бидгощі ви можете прочитати в нашій статті.

Львів — Берлін

Львів — Берлін

В авіакомпанії Wizz Air зараз є в продажу квитки за хорошою ціною на прямий рейс зі Львова до Берліна. Для подорожей у вересні 2018 року переліт туди й назад обійдеться всього у 2360 грн. У цю вартість входить тільки провезення ручної поклажі.

Київ — Відень

Київ — Відень

Ще один цікавий варіант на осінь від Wizz Air — прямий рейс із Києва до столиці Австрії Відня. Для деяких дат у листопаді квитки туди й назад доступні за ціною від 3123 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Одеса — Стамбул

Одеса — Стамбул

Турецька авіакомпанія Atlasglobal з 31 жовтня 2018 року запускає новий прямий рейс з Одеси до Стамбула. Рейси виконуватимуться чотири рази на тиждень. Квитки туди й назад зараз доступні за ціною від 3759 грн. У вартість квитків входить ручна поклажа та до 30 кг багажу.

Київ — Сіетл

Київ — Сіетл

В авіакомпанії Lufthansa з’явилися в продажу квитки за чудовими цінами з Києва до Сіетла. Мінімальна вартість перельоту туди й назад складає 11391 грн. Квитки за такою ціною можна знайти для деяких дат у січні 2019 року. Для інших дат у період із вересня 2018 року до лютого 2019 року вартість квитків трохи вище — 11511 грн. У вартість квитків входить провезення ручної поклажі й однієї одиниці багажу.

На шляху до Сіетла передбачена пересадка у Франкфурті-на-Майні. На зворотному шляху залежно від рейсу можуть бути пересадки в Штатах — у Чикаго чи Вашингтоні, а також у Європі — у Цюриху або Відні.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.