Добірка дешевих авіаквитків: найяскравіші маршрути тижня

Добірка дешевих авіаквитків: найяскравіші маршрути тижня

У наш час найціннішим ресурсом є інформація. А яка інформація найбільше цікавить мандрівника? Правильно, варіанти подорожей за доступними цінами. І ми готові ділитися з вами такими варіантами!

Київ — Тирана

Київ — Тирана

Авіакомпанія Aegean Airlines пропонує недорогі квитки з Києва до столиці Албанії Тирани. На деякі дати в березні 2018 року квитки в обидва боки доступні за ціною від 3952 грн. Переліт із пересадкою в Афінах, у вартість входить тільки ручна поклажа.

Клімат у Тирані субтропічний, середземноморський. У березні погода буде ще прохолодною, але вже цілком комфортною для відвідування старовинних замків і для прогулянок історичним центром Тирани.

Київ — Любляна

Київ — Любляна

З 29 жовтня 2017 року для жителів України став доступний новий прямий рейс — з Києва до столиці Словенії Любляни. Польоти виконує авіакомпанія Adria Airways. Для деяких дат у січні й лютому 2017 квитки в обидва боки доступні за ціною від 4959 грн. Чудова можливість прогулятися затишною й тихою столицею Словенії й познайомитися з місцевою кухнею.

У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Час у польоті — трохи більше двох годин.

Київ — Фуншал

Київ — Фуншал

В авіакомпанії KLM є недорогі квитки на рейси з Києва до Фуншала, головного міста португальського острова Мадейра. Для подорожей у березні 2018 року можна знайти квитки за ціною від 6578 грн. Клімат на Мадейрі — один із найбільш м’яких у світі. У березні тут буде відмінна погода для знайомства з красивою архітектурою міста і для відвідування шикарних ботанічних садів Фуншала. Не забудьте також скуштувати місцевого фірмового вина — мадери.

У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає тривалу пересадку в Амстердамі, якою можна скористатися для прогулянки містом.

Копенгаген — Нью-Йорк

Копенгаген — Нью-Йорк

Ще одна відмінна пропозиція від KLM — квитки за привабливою ціною зі столиці Данії Копенгагена до Нью-Йорка. На деякі дати в лютому 2018 року квитки доступні за ціною всього від 6893 грн. У вартість входить одна одиниця багажу й ручна поклажа. Переліт із пересадкою в Амстердамі, є рейси з короткою пересадкою — менше двох годин, і з тривалою — до 9 годин.

Київ — Денпасар

Київ — Денпасар

Завершує нашу сьогоднішню добірку один зі світових центрів серфінгу — острів Балі. В авіакомпанії KLM є в продажу квитки на рейси з Києва до столиці острова Балі Денпасара за ціною від 14698 грн. Квитки за такою ціною доступні на найближчі дати (кінець листопада й початок грудня), тому особливо роздумувати ніколи — потрібно брати! На інші дати до кінця року квитки коштуватимуть на 500-5000 грн дорожче.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.