Добірка дешевих авіаквитків: літо-осінь 2018

Добірка дешевих авіаквитків: літо-осінь 2018

Якщо раптом ви ще не вирішили, куди поїдете у відпустку — наша добірка вам у поміч. Розповідаємо про п’ять напрямків, куди можна відправитися цього літа або восени за цілком доступними цінами.

Київ — Бидгощ

Київ — Бидгощ

Авіакомпанія LOT Polish Airlines із серпня запускає новий рейс із Києва до польського міста Бидгощ. Квитки вже доступні в продажу. Вартість квитків туди й назад складає всього 2404 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Рейс без пересадок.

Про те, які пам’ятки варто подивитися в Бидгощі, читайте в нашій статті.

Запоріжжя — Варшава

Запоріжжя — Варшава

LOT Polish Airlines цього літа радує новими рейсами не тільки жителів столиці, а й Запоріжжя. З 2 липня стартують рейси із Запоріжжя до Варшави. Квитки зараз доступні за акційною ціною — від 2659 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Рейс без пересадок. Квитки за акційною ціною будуть у продажу до 6 травня 2018 року. Період подорожей — з 2 липня до 30 серпня 2018 року.

Київ — Афіни

Київ — Афіни

В авіакомпанії Aegean Airlines з’явилися в продажу квитки за привабливими цінами на прямий рейс із Києва до Афін. Для деяких дат у жовтні 2018 року квитки доступні за ціною від 3112 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Анкара

Київ — Анкара

Непогані ціни на прямий рейс із Києва до столиці Туреччини Анкари зараз доступні в МАУ. Квитки туди й назад можна купити за ціною від 3438 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Період подорожей — з травня до жовтня 2018 року.

Київ — Відень

Київ — Відень

Цікаві ціни в МАУ можна знайти й на прямий рейс із Києва до Відня. Квитки туди й назад зараз доступні за ціною від 4204 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа до 7 кг, багаж потрібно оплачувати окремо. Усього 2 години в дорозі, і можна відправлятися гуляти вулицями Відня й ласувати місцевою випічкою.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.