Добірка дешевих авіаквитків: кращі варіанти на січень і лютий

Добірка дешевих авіаквитків: кращі варіанти на січень і лютий

Що може бути краще цікавої подорожі? Тільки цікава подорож за бюджетною ціною. Не сумнівайтеся, таке можливо. Ось вам тому підтвердження — чергова добірка авіаквитків за доступними цінами.

Київ — Варшава

Київ — Варшава

Недорогі квитки з Києва до Варшави пропонує авіакомпанія Aegean Airlines. На деякі дати в січні й лютому 2018 року можна знайти квитки в обидва боки за ціною від 2982 грн. У вартість входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає тривалу пересадку в Афінах, але це скоріше плюс цього варіанту. І у випадку перельоту до Варшави, і на зворотному шляху пересадка припадає на денний час, тому нею можна скористатися для прогулянки містом. У підсумку вийде відвідати дві європейські столиці за цілком бюджетною ціною.

Бухарест — Париж

Бухарест — Париж

Ще один цікавий варіант від Aegean Airlines. На цей раз переліт зі столиці Румунії Бухареста до Парижа. Як і в попередньому варіанті, переліт передбачає тривалу пересадку в Афінах, якою можна скористатися для огляду визначних пам’яток столиці Греції. Прогулянка по Парижу та Афінам обійдеться в підсумку в 3939 грн за переліт в обидва боки. Квитки за такою ціною можна знайти для подорожей у січні й лютому 2018 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Варшава — Барселона

Варшава — Барселона

Цікавий варіант подорожей із Варшави до Барселони пропонує авіакомпанія British Airways. На деякі дати в січні й лютому 2018 року квитки в обидва боки доступні за ціною від 3101 грн. У вартість квитків входить одна одиниця багажу плюс ручна поклажа. Рейс прямий, трохи більше трьох годин у дорозі, і ви вже в прекрасній Барселоні.

Київ — Баку

Київ — Баку

Яка ж добірка без цікавих пропозицій від МАУ? Сьогодні це буде переліт із Києва до столиці Азербайджану Баку. Квитки в обидва боки на лютий зараз доступні за ціною від 4202 грн. Рейс прямий. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Стамбул — Куала-Лумпур

Стамбул — Куала-Лумпур

І наостанок трохи екзотики. Авіакомпанія Air Astana пропонує недорогі квитки зі Стамбула до столиці Малайзії Куала-Лумпура. Переліт в обидва боки буде коштувати від 13459 грн. Квитки за такою ціною можна знайти для деяких дат у лютому й березні 2018 року. Переліт передбачає коротку пересадку в Алмати. У вартість квитків входить до 20 кг багажу й ручна поклажа.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.