Добірка дешевих авіаквитків: кращі пропозиції тижня

Добірка дешевих авіаквитків: кращі пропозиції тижня

Зібрали для вас найвигідніші пропозиції авіакомпаній за цей тиждень: варіанти подорожей до Польщі, Австрії, Німеччини, Латвії, Ірландії та Грузії. Усього від 876 грн за переліт в обидва боки!

Харків — Краків

Харків — Краків

Ірландський лоукостер Ryanair з 17 червня 2019 року запускає новий рейс із Харкова до Кракова. Квитки вже з’явилися в продажу. Найцікавіші ціни можна знайти на листопад і грудень — від 876 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Харків — Відень

Харків — Відень

Авіакомпанія Wizz Air знизила ціни квитків на рейс із Харкова до Відня. Переліт туди й назад коштуватиме від 1 835 грн. Квитки за такою ціною можна знайти для подорожей наприкінці серпня — на початку вересня. Наприклад, виліт із Харкова 29 серпня, а зворотний рейс — 5 вересня. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Одеса — Берлін

Одеса — Берлін

Ще один новий рейс від Ryanair у нашій сьогоднішній добірці. Ірландська авіакомпанія з 28 жовтня 2019 року запускає прямі рейси з Одеси до Берліна. Для подорожей у першій половині листопада квитки туди й назад доступні за ціною від 2 098 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Рига

Київ — Рига

У Wizz Air з’явилися в продажу квитки за цікавими цінами на рейси з Києва до Риги. Так, для різних дат у травні й червні цього року квитки доступні за ціною від 2 195 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Дублін

Київ — Дублін

Ryanair 2 травня 2019 року почне виконувати прямі рейси між Києвом і Дубліном. Квитки за найбільш цікавими цінами нам вдалося знайти для подорожей у першій половині травня — 2 245 грн за переліт туди й назад. Виліт із Києва 9 травня, зворотний рейс із Дубліна — 16 травня. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Тбілісі

Київ — Тбілісі

Український лоукостер SkyUp пропонує квитки за цікавими цінами на рейси з Києва до Тбілісі. Так, для подорожей у квітні квитки туди й назад доступні за ціною від 3 515 грн. Є різні варіанти дат. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.