Добірка дешевих авіаквитків: кращі напрямки тижня

Добірка дешевих авіаквитків: кращі напрямки тижня

Поки за вікном лютує погода, закутайтеся в теплу ковдру й читайте нашу добірку. Впевнені, від сьогоднішніх казкових цін вам одразу стане тепліше!

Київ — Варшава

Київ — Варшава

Авіакомпанія МАУ запустила глобальний розпродаж квитків за багатьма своїми напрямками. Наприклад, квитки в обидва боки з Києва до столиці Польщі Варшави зараз доступні за ціною від 2959 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Акційні ціни діють до 4 березня. Період подорожей — з 10 квітня до 21 червня 2018 року.

Київ — Анкара

Київ — Анкара

Є в МАУ в числі акційних напрямків і популярна в українських туристів Туреччина. Так, квитки в обидва боки з Києва до столиці Туреччини Анкари коштуватимуть від 3315 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Квитки за акційними цінами можна купити до 4 березня.

Київ — Будапешт

Київ — Будапешт

Будапешт — одне з найкрасивіших міст Європи. Особливо чарівним воно буває наприкінці року, коли місто, укрите снігом, уже готується до новорічних свят. Потрапити в цю казку легко з МАУ. Для подорожей у листопаді і грудні цього року квитки в обидва боки з Києва до Будапешта доступні за ціною від 3398 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Рейс без пересадок.

Київ — Лондон

Київ — Лондон

Ще один рейс МАУ в нашій сьогоднішній добірці. На цей раз із Києва до столиці Великої Британії Лондона. Для подорожей з 10 квітня до 21 червня квитки в обидва боки доступні за ціною від 3785 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Квитки за акційною ціною в продажу до 4 березня.

Брюссель — Дакар

Брюссель — Дакар

У TAP Portugal з’явилися в продажу квитки за чудовими цінами з Брюсселя до столиці Сенегалу Дакара. Подорож в обидва боки в період із травня до кінця грудня 2018 року обійдеться всього в 8894 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Рейс передбачає пересадку в Лісабоні.

Громадянам України для відвідування Сенегалу на період до 90 днів віза не потрібна.

Київ — Чикаго

Київ — Чикаго

Чудові ціни на переліт із Києва до Чикаго можна знайти в польської авіакомпанії LOT Polish Airlines. Квитки в обидва боки доступні зараз за ціною від 13396 грн. У вартість квитків входить одна одиниця багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку у Варшаві. Період подорожей — з вересня до грудня 2018 року.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.