Добірка дешевих авіаквитків: ідеї на травневі свята

Добірка дешевих авіаквитків: ідеї на травневі свята

Травневі свята вже не за горами. Якщо раптом ви ще не вирішили, де проведете вихідні або відпустку — для вас наша добірка найбільш цікавих варіантів подорожей на травень і червень. У сьогоднішньому випуску: темпераментна Італія, сонячний Лос-Анджелес, а також енергійний і діловитий Гонконг.

Київ — Мілан

Київ — Мілан

В авіакомпанії МАУ діють акційні ціни на рейси до Італії. Так, наприклад, квитки з Києва до Мілана доступні за ціною всього від 3159 грн за переліт в обидва боки! У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Рейс без пересадок. Період подорожей — травень і червень 2018 року.

Цей рейс в Італії обслуговує аеропорт Оріо-аль-Серіо, розташований у 45 км від центру Мілана. У Мілан з аеропорту можна дістатися автобусом, який відправляється через кожні тридцять хвилин.

Львів — Болонья

Львів — Болонья

Є в МАУ вигідні варіанти подорожей до Італії і з інших міст України. Так, наприклад, подорож зі Львова до Болоньї можна здійснити всього за 3810 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок. Період подорожей — травень і червень 2018 року.

Львів — Рим

Львів — Рим

Ще один акційний напрямок із вильотом зі Львова — Рим. Для подорожей у травні й червні 2018 року квитки туди й назад доступні за ціною від 4502 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Лос-Анджелес

Київ — Лос-Анджелес

В авіакомпанії Air France діють промо-тарифи на перельоти зі столиці України до Північної Америки. Найдоступніший варіант — переліт із Києва до Лос-Анджелеса. Для подорожей у травні квитки в обидва боки можна знайти за ціною від 12160 грн. У вартість квитків входить одна одиниця багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадки в Парижі і, залежно від рейсу, у Сіетлі або Сан-Франциско. Квитки за акційною ціною в продажу до 16 квітня 2018 року.

Женева — Гонконг

Женева — Гонконг

В авіакомпанії Air China з’явилися в продажу квитки за відмінною ціною на рейси з Женеви до Гонконга. Для деяких дат у травні 2018 року квитки в обидва боки доступні за ціною від 9663 грн. У вартість квитків входить одна одиниця багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Пекіні.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.