Добірка дешевих авіаквитків: Греція

Добірка дешевих авіаквитків: Греція

Кажуть, що в Греції є все. Так це чи ні, ми стверджувати не беремося. А ось те, що в Греції є безліч цікавих місць для відпочинку, ми можемо стверджувати з повною впевненістю. І відвідати ці місця зараз можна за досить привабливими цінами! Авіакомпанія Aegean Airlines проводить розпродаж авіаквитків за кількома цікавими напрямками в Греції. Саме цим напрямкам ми і присвятили сьогоднішню добірку.

Нашу добірку ми почнемо з одного з найпопулярніших місць туристичного відпочинку в Греції — Керкіри.

Київ — Керкіра

Київ — Керкіра

Керкіра — місто з унікальною історією, розташоване на острові Корфу. Основні визначні пам’ятки — Палац Ахіллеон, фортеці Палео Фруріо й Нео Фруріо, собори Святого Спиридона й Панагія Спіліотісса. Обов’язково прогуляйтеся лабіринтом мощених бруківкою вузьких вуличок старої частини міста. В архітектурі цієї частини міста чітко видно вплив венеціанського стилю, тому провулки й деякі будівлі тут нагадують Венецію. Якщо ж вас більше цікавить активний і молодіжний відпочинок, вирушайте до містечка Кавос, розташованого на південному сході Корфу, тут є маса розваг.

Aegean Airlines пропонує квитки в обидва боки з Києва до Керкіри за ціною від 3477 грн. У вартість входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Афінах. Період подорожей — з листопада до лютого 2018 року.

Київ — Ханья

Київ — Ханья

Ханья — друге за розміром місто на острові Крит. Серед усіх грецьких островів Крит має найбільш розвинену туристичну інфраструктуру, тому він є одним із найпопулярніших європейських курортів. З визначних пам’яток Ханьї насамперед варто відвідати мечеть Кючук Хасан, розташовану на березі гавані. У гавані також розташований старий маяк, який вважається символом міста. Інші цікаві місця — Кафедральний собор Ханьї й монастир Святої Трійці. Також у Ханьї є кілька музеїв, найбільш цікаві експозиції — в Археологічному музеї й Морському музеї Криту.

Відправитися з Києва до Ханьї можна за 3477 грн, стільки коштуватимуть квитки в обидва боки для подорожей у період із листопада до лютого. У вартість входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Афінах.

Київ — Іракліон

Київ — Іракліон

Іракліон — столиця острова Крит. Основні визначні пам’ятки Іракліону розташовані в Старому місті, у районі площ Св. Катерини й Е. Венізелоса. У цьому районі також розташована пішохідна зона з безліччю кав’ярень, ресторанів і магазинів із продажу сувенірів.

Квитки з Києва до Іракліону доступні за ціною від 3405 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Родос

Київ — Родос

Родос — четвертий за розміром грецький острів, який за його природну красу й численні пам’ятки справедливо називають «перлиною Середземномор’я».

Основні об’єкти для знайомства із середньовічною й античною історією Родосу: Родоський замок, у якому зараз проводяться виставки, Акрополь, руїни стародавнього міста Камірос, середньовічний замок в Аскліпіо, Олімпійський стадіон, який є аналогом стадіону стародавньої Олімпії.

Подорож у Родос обійдеться всього в 3476 грн за квитки в обидві сторони з Києва. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Афінах.

Київ — Закінтос

Київ — Закінтос

Закінтос — столиця острова Закінф, розташованого в Іонічному морі. Закінф — справжній райський куточок, відомий своїми красивими природними ландшафтами. Серед найбільш популярних місць — Блакитні печери, які складаються з трьох гротів, а також печери Кері в бухті Лаганес.

Подорож до райського куточка з Aegean Airlines можна здійснити всього за 3477 грн. Квитки за такою ціною за переліт в обидва боки з Києва можна знайти для подорожей у січні й лютому. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Салоніки

Київ — Салоніки

Салоніки — друге за розміром місто Греції. Салоніки вважаються культурною столицею Греції, тут проходить безліч фестивалів і культурних заходів. Місто багате архітектурними пам’ятками: Базиліка Святого Дмитра, Тріумфальна арка імператора Галерія, Базиліка Ахіропіітос, церква Святої Софії, монастир Латому, і багатьма іншими. Також Салоніки є відмінним місцем для шопінгу.

Квитки з Києва до Салонік в обидва боки доступні за ціною від 3638 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Санторіні

Київ — Санторіні

Санторіні — острів у Греції, розташований в Егейському морі. Казково гарне місце з чудовими пейзажами й неймовірною архітектурою. Найбільш відомі курорти острова — Фіра, Імеровіглі, а також Ія. Останній є просто ідеальним місцем для спокійного відпочинку — у ньому заборонено автомобільний рух. Ніщо не заважає проводити тут вечори в кав’ярні, насолоджуючись заходом Сонця під тихий шелест морського прибою.

Потрапити до цього райського куточка зовсім просто — квитки з Києва до Санторіні в обидва боки доступні за ціною від 4015 грн. Квитки за такою ціною можна знайти для подорожей у січні й лютому 2018 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.