Добірка дешевих авіаквитків: до Європи від 24 євро

Добірка дешевих авіаквитків: до Європи від 24 євро

Зібрали для вас найцікавіші пропозиції від авіакомпаній за цей тиждень. Шість європейських міст за ціною всього від 24 євро за переліт в обидва боки!

Львів — Краків

Львів — Краків

Недорогі квитки зі Львова до Кракова зараз можна знайти у Ryanair. Так, для деяких дат у середині березня квитки туди й назад доступні за ціною від 752 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Відень

Київ — Відень

Австрійська бюджетна авіакомпанія LaudaMotion 2 лютого запускає прямі рейси з Києва до Відня. Квитки для подорожей у лютому зараз доступні за чудовими цінами: від 1262 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Стокгольм

Київ — Стокгольм

Непогані ціни на рейс із Києва до Стокгольма можна знайти у Ryanair. Для деяких дат на початку травня 2019 року квитки доступні за ціною від 1335 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Берлін

Київ — Берлін

У тієї ж Ryanair зараз можна знайти квитки за чудовими цінами на прямі рейси з Києва до Берліна. Для деяких дат у першій половині лютого, березня та квітня квитки доступні за ціною від 1582 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Копенгаген

Київ — Копенгаген

В угорського лоукостера Wizz Air з’явилися в продажу недорогі квитки з Києва до Копенгагена. Так, для подорожей у середині березня квитки можна знайти за ціною всього від 1797 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки перевезення ручної поклажі. Переліт без пересадок.

Київ — Бремен

Київ — Бремен

Wizz Air цієї весни запускає новий прямий рейс із Києва до Бремена. Рейси стартують з 1 березня з частотою двічі на тиждень. Зараз Wizz Air знизила ціни на цей рейс: на середину березня квитки доступні за ціною від 2246 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.