Добірка дешевих авіаквитків: Африка

Добірка дешевих авіаквитків: Африка

Відразу кілька авіакомпаній пропонують авіаквитки за цікавими цінами до різних міст у Африці, тому ми вирішили сьогоднішню добірку повністю присвятити Чорному континенту.

Київ — Момбаса

Київ — Момбаса

Авіакомпанія Flydubai пропонує квитки в обидва боки з Києва до другого за величиною міста Кенії Момбаси за ціною від 13774 грн. Квитки за такою ціною можна знайти для подорожей із грудня до лютого. Під час перельоту до Момбаси із собою можна буде взяти до 30 кг багажу й ручну поклажу. На зворотному шляху — 2 одиниці багажу й ручну поклажу. Летіти доведеться з пересадкою в Дубаї.

Момбаса відома своїми чудовими пляжами. Поруч із містом є кілька курортних селищ, де створені всі умови для комфортного відпочинку. Якщо хочете ближче познайомитися з містом, вирушайте до старої частини, де збереглася колоніальна забудова. З цікавих пам’яток Момбаси можна виділити Форт Ісус, побудований в XVI столітті. На його території зараз розташований Національний музей.

Київ — Найробі

Київ — Найробі

З Flydubai можна відправитися також і до столиці Кенії Найробі. Квитки в обидва боки з Києва до Найробі будуть коштувати від 17195 грн. У вартість квитків входить 2 одиниці багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Дубаї.

До Найробі насамперед варто їхати заради сафарі і відвідування місцевих природних парків. Одне з найбільш цікавих місць — ферма Карен Бліксен, де розташовані музей письменниці і ферма жирафів.

Київ — Аккра

Київ — Аккра

В авіакомпанії British Airways можна знайти квитки з Києва до столиці Гани Аккри за ціною від 16625 грн за переліт в обидва боки. Період подорожей — з грудня до лютого. У вартість квитків входить 2 одиниці багажу й ручна поклажа. Летіти доведеться з пересадкою в Лондоні.

В Аккрі насамперед варто відвідати Національний музей, у якому зібрано велику колекцію африканської кераміки і виробів із дерева та кістки. Під час прогулянки містом можна завітати на ринок «Маколей», який вважається місцевою визначною пам’яткою. Любителям історії буде цікаво відвідати розташовані біля Аккри англійський, голландський та датський форти, які були побудовані в XVI-XVII століттях.

Київ — Йоганнесбург

Київ — Йоганнесбург

Подорож до найбільшого міста ПАР можна зробити з British Airways. Квитки в обидва боки з Києва до Йоганнесбурга можна знайти за ціною від 20448 грн. У вартість квитків входить 1 одиниця багажу й ручна поклажа. Переліт до Йоганнесбурга буде з пересадкою в Лондоні, зворотний — у Лондоні й Мадриді.

Сувеніри та твори мистецтва в Йоганнесбурзі можна знайти на ринках Роузбанк Маркет і Орієнтал Плаза. За іншими товарами можна відправитися до центру міста, де розташовуються торговельні комплекси Сандтон Сіті, Молл оф Африка й Нельсон Мандела Сквеар.

У парку атракціонів «Голд Риф Сіті» можна здійснити екскурсію по закритих шахтах, у яких в епоху «золотої лихоманки» активно вівся видобуток золота. Відвідувачі можуть поспостерігати за тим, як на глибині понад 200 метрів проводиться виплавка золота.

Ще одна відома пам’ятка в Йоганнесбурзі — комплекс вапнякових печер, у яких виявили останки австралопітека віком понад 2 млн років.

Київ — Кейптаун

Київ — Кейптаун

До Кейптауна, другого за чисельністю населення міста ПАР, зараз вигідніше летіти з Qatar airways. Квитки в обидва боки з Києва до Кейптауна можна знайти за ціною від 22458 грн. У вартість входить 30 кг багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Досі.

У Кейптауні насамперед варто прогулятися по набережній Вікторії та Альфреда, тут зосереджено безліч магазинів, галерей і ресторанів. Тут же на набережній розташований «Акваріум двох океанів» — найбільший акваріум у Південній півкулі. В акваріумі зібрана величезна колекція мешканців Індійського й Атлантичного океанів. Любителям мистецтва буде цікаво відвідати розташовану в центрі Південноафриканську національну галерею. Любителі більш активного відпочинку можуть відправитися на екскурсію до Столової гори. Якщо назад будете спускатися канатною дорогою, зможете побачити місто у всій красі з висоти пташиного польоту.

Київ — Вікторія-Фолс

Київ — Вікторія-Фолс

Вікторія-Фолс — місто в Зімбабве, розташоване на правому березі річки Замбезі. Сюди варто вирушити заради однієї з головних визначних пам’яток Південної Африки — водоспаду Вікторія, який розташований на північно-східній околиці міста.

Летіти до Вікторії-Фолс зараз краще з авіакомпанією Ethiopian Airlines. Квитки в обидва боки зі столиці України можна знайти за ціною від 24128 грн. У вартість квитків входить 2 одиниці багажу й ручна поклажа. Летіти доведеться з пересадками в Парижі й Аддіс-Абебі. У Парижі пересадка тривала, тому буде час прогулятися містом.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.