Добірка дешевих авіаквитків: 7 кращих пропозицій за останній тиждень

Добірка дешевих авіаквитків: 7 кращих пропозицій за останній тиждень

По-весняному приємні ціни на популярні напрямки: варіанти подорожей до Польщі, Німеччини, Угорщини, Австрії, Туреччини, Сербії та на Мальдіви всього від 962 грн за переліт в обидва боки!

Львів — Франкфурт

Львів — Франкфурт

Wizz Air пропонує за вигідною ціною квитки зі Львова до Франкфурта. Вартість перельоту туди й назад складає від 962 грн. Можливі дати подорожі: 7 — 21 квітня, 19 травня — 02 червня 2020 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Люблін

Київ — Люблін

Також у Wizz Air зараз можна знайти недорогі квитки з Києва до Любліна. Для подорожей у квітні та травні квитки доступні за ціною від 998 грн за переліт в обидва боки. Є багато різних дат, вильоти щовівторка та щосуботи. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Одеса — Будапешт

Одеса — Будапешт

Ryanair пропонує недорогі квитки з Одеси до Будапешта. Вартість перельоту туди й назад становить від 1 269 грн. Можливі дати подорожей: 23 — 30 травня, 30 травня — 2 червня, 20 — 23 червня, 27 червня — 14 липня 2020 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Херсон — Відень

Херсон — Відень

Авіакомпанія LaudaMotion пропонує за вигідною ціною квитки з Херсона до Відня. Вартість перельоту в обидва боки становить 1 299 грн. Можливі дати подорожі: 18 — 22 травня, 19 — 22 червня 2020 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Запоріжжя — Стамбул

Запоріжжя — Стамбул

Авіакомпанія Pegasus Airlines знизила ціни квитків на рейси із Запоріжжя до Стамбула. Квитки за найвигіднішою ціною можна знайти для подорожей у середині березня, вартість перельоту туди й назад становить 3 116 грн. Виліт із Запоріжжя 12 березня, зворотний рейс 17-го. У вартість квитків входить перевезення багажу вагою до 20 кг і ручної поклажі. Переліт без пересадок.

Київ — Приштина

Київ — Приштина

Авіакомпанія Turkish Airlines пропонує за акційними цінами квитки на рейси з міст України на Балкани та Кавказ. Так, квитки зі столиці України до Приштини в рамках акції доступні за ціною від 4 531 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить перевезення багажу вагою до 20 кг і ручної поклажі. Перельоти виконуються з пересадкою в Стамбулі. Розпродаж триватиме до 8 березня 2020 року. Період подорожей: з 1 березня до 31 травня 2020 року і з 16 жовтня 2020 до 20 лютого 2021 року.

Київ — Мале

Київ — Мале

Alitalia пропонує за вигідною ціною квитки з Києва на Мальдіви, місто Мале. Вартість перельоту туди й назад становить від 15 237 грн. У вартість квитків входить перевезення 1 одиниці багажу та ручної поклажі. Переліт виконується з пересадкою в Римі. Період подорожей: березень-квітень 2020 року.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.