Добірка дешевих авіаквитків: 7 кращих пропозицій тижня

Добірка дешевих авіаквитків: 7 кращих пропозицій тижня

Ніщо так не допомагає справитися із понеділком, як наша добірка вигідних варіантів подорожей! У сьогоднішньому випуску — 7 популярних напрямків із міст України за найбільш спокусливими цінами.

Одеса — Гданськ

Одеса — Гданськ

Ryanair пропонує недорогі квитки з Одеси до Гданська. Вартість перельоту туди й назад складає всього 654 грн. Квитки за такою ціною можна знайти для різних дат у березні цього року (наприклад, виліт з Одеси 3 березня і зворотний рейс 7-го). У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Харків — Варшава

Харків — Варшава

Квитки Ryanair з Харкова до Варшави зараз можна забронювати за ціною всього від 1 008 грн за переліт в обидва боки. Квитки за такою ціною доступні для різних дат у квітні цього року (наприклад, 1-5 квітня і 19-26 квітня). У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Франкфурт

Київ — Франкфурт

Також у Ryanair зараз можна знайти недорогі квитки до Франкфурта. Так, квитки на рейси з Києва доступні за ціною від 1 030 грн за переліт туди й назад. Виліт із Києва 29 березня, зворотний рейс 2 квітня. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Львів — Ларнака

Львів — Ларнака

Wizz Air пропонує за вигідною ціною квитки зі Львова до Ларнаки. Для подорожей наприкінці лютого — початку березня цього року квитки доступні за ціною від 1 690 грн за переліт в обидва боки. Виліт зі Львова 24 лютого, зворотний рейс 6 березня. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Львів — Париж

Львів — Париж

Якщо ви вмієте планувати свої подорожі заздалегідь, рекомендуємо звернути увагу на вигідний варіант від SkyUp на осінь. Квитки зі Львова до Парижа на рейси у вересні цього року український лоукостер пропонує за ціною від 3 154 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Барселона

Київ — Барселона

Ще один вигідний варіант від SkyUp на осінь. Квитки з Києва до Барселони для подорожей у жовтні цього року зараз можна забронювати за ціною від 3 872 грн за переліт туди й назад. Дати подорожей: виліт із Києва 19 або 23 жовтня, зворотний рейс 21, 23 або 24 жовтня. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Одеса — Батумі

Одеса — Батумі

Авіакомпанія YanAir запустила продаж квитків на прямі рейси з Одеси до Батумі на літній період навігації. Квитки доступні за ціною від 5 238 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить перевезення багажу вагою до 23 кг і ручної поклажі вагою до 7 кг. Перельоти будуть виконуватися з 1 травня по 23 жовтня 2020 року.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.