Добірка дешевих авіаквитків: 6 найвигідніших пропозицій тижня

Добірка дешевих авіаквитків: 6 найвигідніших пропозицій тижня

Зібрали для вас найцікавіші пропозиції авіаперельотів за цей тиждень: кілька напрямків у Європі плюс варіант подорожі до Делі. Вибирайте напрямок, який вам подобається найбільше, і починайте готуватися до нових пригод!

Львів — Лондон

Львів — Лондон

Ryanair продовжує балувати нас чудовими цінами на рейси з України до Лондона. На цей раз у нашій добірці прямий рейс зі Львова. Для подорожей у березні 2019 року квитки доступні за ціною від 502 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Львів — Варшава

Львів — Варшава

Непогані ціни на рейси зі Львова до Варшави зараз можна знайти у Ryanair. Для подорожей у травні квитки доступні за ціною від 974 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Вільнюс

Київ — Вільнюс

В угорського лоукостера Wizz Air з’явилися в продажу недорогі квитки на рейси з Києва до Вільнюса. Так, для подорожей у квітні 2019 року квитки доступні за ціною від 1 394 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Манчестер

Київ — Манчестер

Ryanair з 1 квітня 2019 року почне виконувати прямі рейси з Києва до Манчестера. Квитки за найвигіднішими цінами зараз можна знайти для подорожей у травні — від 1 842 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Мілос

Київ — Мілос

В авіакомпанії Aegean Airlines з’явилися в продажу квитки за чудовими цінами з Києва на грецький острів Мілос. Для різних дат у квітні 2019 року квитки доступні за ціною від 4 048 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Афінах.

У квітні туристів на острові ще не так багато, як у літні місяці, а температура вже цілком комфортна для відпочинку і знайомства з місцевою природою й пам’ятками.

Київ — Делі

Київ — Делі

Авіакомпанія LOT Polish Airlines проводить розпродаж квитків на рейси з Києва до Делі. Квитки туди й назад доступні за ціною від 12 863 грн. У вартість квитків входить перевезення однієї одиниці багажу й ручної поклажі. Переліт передбачає пересадку у Варшаві. Розпродаж триватиме до 13 березня 2019 року. Акційна ціна діє для подорожей у період з 17 вересня до 15 грудня 2019 року і з 1 до 15 лютого 2020 року.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.