Добірка дешевих авіаквитків: 6 найкращих пропозицій тижня

Добірка дешевих авіаквитків: 6 найкращих пропозицій тижня

Зібрали для вас найцікавіші пропозиції від авіакомпаній за цей тиждень. Варіанти з вильотом із різних міст України: Одеси, Львова та Києва.

Львів — Франкфурт

Львів — Франкфурт

В угорського лоукостера Wizz Air з’явилися в продажу недорогі квитки зі Львова до Франкфурта. Для подорожей у вересні квитки доступні за ціною від 1 050 грн за переліт в обидва боки. Є великий вибір дат. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Одеса — Познань

Одеса — Познань

Авіакомпанія Ryanair знизила ціни квитків на свій новий рейс з Одеси до Познані. Польоти за цим напрямком стартують із 30 жовтня 2019 року. Для деяких дат на початку листопада квитки можна знайти за ціною від 1 244 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Таллінн

Київ — Таллінн

Квитки з Києва до Таллінна за цікавими цінами зараз можна знайти у Wizz Air. Для подорожі в першій половині жовтня квитки доступні за ціною 1 735 грн за переліт в обидва боки. Виліт із Києва 6-го, зворотний рейс — 10-го жовтня.

Одеса — Стамбул

Одеса — Стамбул

Авіакомпанія Atlasglobal проводить розпродаж авіаквитків з Одеси до Стамбула. Вартість квитків в обидва боки становить 3 288 грн. У вартість входить перевезення багажу вагою до 20 кг і ручної поклажі. Квитки за акційною ціною будуть у продажу до 7 липня 2019 року. Період подорожей: до 31 березня 2020 року.

Київ — Сан-Франциско

Київ — Сан-Франциско

Авіакомпанія Delta Airlines пропонує недорогі квитки з Києва до Сан-Франциско. Для подорожей у вересні та жовтні квитки доступні за ціною від 11 714 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить перевезення однієї одиниці багажу й ручної поклажі. Переліт виконується з пересадками в Парижі, Сіетлі або Атланті.

Київ — Делі

Київ — Делі

В авіакомпанії Emirates з’явилися в продажу недорогі квитки з Києва до Делі. Для подорожей у період із жовтня до грудня квитки доступні за ціною від 11 922 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить перевезення багажу вагою до 25 кг і ручної поклажі. Переліт виконується з пересадкою в Дубаї.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.