Добірка дешевих авіаквитків: 6 найкращих напрямків тижня

Добірка дешевих авіаквитків: 6 найкращих напрямків тижня

Варто було температурі за вікном опуститися, як слідом знизилися й ціни на авіаквитки — відразу кілька авіакомпаній оголосили розпродаж! Ми, як завжди, вибрали для вас найцікавіші напрямки. Вибирайте підходящий — і вперед за новими враженнями!

Львів — Бидгощ

Львів — Бидгощ

Привабливі ціни на рейс зі Львова до польського Бидгоща пропонує авіакомпанія LOT Polish Airlines1588 грн за переліт в обидва боки! У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Рейс прямий. Період подорожей — з 12 лютого до 15 грудня 2018 року. Квитки за акційною ціною доступні до 23 січня включно.

Бидгощ — невелике місто на півночі Польщі, яке останнім часом динамічно розвивається. Мандрівникам з України воно відоме менше, ніж інші польські міста, але тут є на що подивитися — місто дуже красиве, у ньому багато як історичних, так і сучасних пам’яток.

Київ — Варшава

Київ — Варшава

Зі столиці України до столиці Польщі Варшави й назад LOT Polish Airlines доставить за 2796 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Рейс прямий. Період подорожей — з 12 лютого до 15 грудня 2018 року. Квитки за акційною ціною доступні до 23 січня включно.

Львів — Астана

Львів — Астана

Ще один акційний рейс зі Львова в нашій сьогоднішній добірці — переліт до столиці Казахстану Астани. У LOT Polish Airlines квитки в обидва боки доступні за ціною від 7720 грн. У вартість квитків входить 1 одиниця багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку у Варшаві. Можна вибрати рейс із тривалою пересадкою на зворотному шляху, якою можна скористатися для прогулянки Варшавою. Період подорожей — з 12 лютого до 15 грудня 2018 року. Квитки за акційною ціною доступні до 23 січня включно.

Харків — Стамбул

Харків — Стамбул

Авіакомпанія Turkish Airlines оголосила розпродаж квитків на рейси з українських міст до Стамбула. Так, квитки з Харкова до Стамбула доступні за ціною всього від 3433 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить до 30 кг багажу й ручна поклажа. Рейс прямий. Розпродаж триватиме до 31 січня й поширюється на перельоти з 15 січня до 10 липня 2018 року. Мінімальна тривалість подорожі становить 2 дні, максимальна — 3 місяці.

Київ — Делі

Київ — Делі

З 1-го травня авіакомпанія МАУ починає виконувати прямі регулярні рейси з Києва до Делі. До 31 січня квитки можна купити за акційною ціною — від 11206 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить 1 одиниця багажу й ручна поклажа.

Кошице — Богота

Кошице — Богота

Завершує нашу добірку екзотичний варіант подорожі зі словацького міста Кошице до столиці Колумбії Боготи. Для подорожей у квітні і травні в авіакомпанії KLM діють акційні ціни на цей напрямок — від 16318 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить 1 одиниця багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадки в Празі та Амстердамі. Можна вибрати рейс із короткою пересадкою — від 40 до 90 хвилин. Якщо ж ви прагнете отримувати максимум вражень від кожної подорожі, вибирайте рейс із пересадкою в Празі тривалістю 22 години і в Амстердамі тривалістю 18 годин. За одну поїздку зможете додатково відвідати дві чудові європейські столиці!

Мандрівники з України можуть дістатися до Кошице автобусом зі Львова, Ужгорода, Мукачева або Києва. Квитки з Ужгорода будуть коштувати від 210 грн, з Києва — від 510 грн.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.