Добірка дешевих авіаквитків: 6 кращих пропозицій тижня

Добірка дешевих авіаквитків: 6 кращих пропозицій тижня

Сьогодні вівторок, а це значить, прийшов час планувати нові подорожі. Адже саме по вівторках ми ділимося варіантами авіаперельотів за привабливими цінами! У сьогоднішньому випуску — Польща, Литва, Німеччина, Кіпр і ОАЕ.

Львів — Катовіце

Львів — Катовіце

В угорського лоукостера Wizz Air можна знайти квитки за чудовими цінами на рейси зі Львова до Катовіце. Так, для подорожей у жовтні квитки доступні за ціною всього в 716 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Вільнюс

Київ — Вільнюс

Авіакомпанія Ryanair пропонує непогану ціну на прямий рейс із Києва до Вільнюса. Для подорожей наприкінці травня — на початку червня квитки доступні за ціною від 1 225 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Берлін

Київ — Берлін

Ще один непоганий варіант від Ryanair в нашій сьогоднішній добірці. Квитки з Києва до Берліна в ірландського лоукостера доступні за ціною всього в 1 693 грн за переліт туди й назад. Квитки за такими цінами можна знайти для подорожей у вересні 2019 року — виліт із Києва 9 вересня, зворотний рейс 22-го. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Бремен

Київ — Бремен

Wizz Air з 1 березня почала виконувати прямі рейси з Києва до Бремена. Для подорожей у квітні, травні та червні квитки на новий рейс доступні за ціною від 2 197 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Ларнака

Київ — Ларнака

Українська бюджетна авіакомпанія SkyUp пропонує квитки за цікавими цінами на рейси з Києва до Ларнаки. Так, для різних дат у вересні та жовтні 2019 року квитки доступні за ціною від 3 739 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Харків — Шарджа

Харків — Шарджа

Авіакомпанія SkyUp на початку березня запустила сезонні регулярні рейси з Харкова до Шарджі. Польоти будуть виконуватися до 11 травня. Найцікавішу ціну ми знайшли для вильоту з Харкова 30 березня й повернення в Україну 13 квітня: 8 837 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.