Добірка дешевих авіаквитків: 6 кращих пропозицій тижня

Добірка дешевих авіаквитків: 6 кращих пропозицій тижня

Впевнені, наша чергова добірка розфарбує яскравими фарбами сірі лютневі будні. У сьогоднішньому випуску — шість кращих пропозицій від авіакомпаній за останній тиждень. Популярні європейські напрямки всього від 628 грн в обидва боки!

Одеса — Краків

Одеса — Краків

Ryanair пропонує недорого злітати з Одеси до Кракова й назад. Так, для деяких дат у першій половині квітня квитки доступні за ціною від 628 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Харків — Вільнюс

Харків — Вільнюс

Також у Ryanair зараз можна знайти недорогі квитки з Харкова до Вільнюса. Переліт туди й назад обійдеться всього в 654 грн. Можливі дати подорожі: 19 — 29 квітня, 31 травня — 7 червня. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Будапешт

Київ — Будапешт

Авіакомпанія МАУ проводить розпродаж авіаквитків із міст України до Європи. Квитки з Києва до Будапешта в рамках акції доступні за ціною від 2 858 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок. Квитки за акційною ціною будуть у продажу до 2 березня 2020 року. Період подорожей: з 25 квітня до 25 червня 2020 року.

Київ — Рига

Київ — Рига

Авіакомпанія airBaltic пропонує за акційною ціною квитки з Києва до Риги. Вартість перельоту туди й назад без багажу становить від 3 022 грн. За такою ціною подорож можна здійснити в період із 9 березня до 17 грудня 2020 року. Квитки за акційною ціною будуть у продажу до 3 березня 2020 року включно.

Київ — Стамбул

Київ — Стамбул

Авіакомпанія Air Serbia пропонує за вигідною ціною квитки з Києва до Стамбула. Вартість перельоту в обидва боки з однією одиницею багажу становить від 3 574 грн. Перельоти здійснюються з пересадкою в Белграді. Розпродаж триватиме до 2 березня 2020 року. Період подорожей: з 10 березня до 31 грудня 2020 року.

Запоріжжя — Дубровник

Запоріжжя — Дубровник

Авіакомпанія Turkish Airlines пропонує за акційною ціною квитки із Запоріжжя до Дубровника. Переліт в обидва боки обійдеться всього в 5 263 грн. У вартість квитків входить перевезення багажу вагою до 20 кг і ручної поклажі. Перельоти здійснюються з пересадкою в Стамбулі. Розпродаж триватиме до 8 березня 2020 року. Період подорожей: з 1 березня до 31 травня 2020 року і з 16 жовтня 2020 року до 20 лютого 2021 року.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.