Добірка дешевих авіаквитків: 6 кращих напрямків тижня

Добірка дешевих авіаквитків: 6 кращих напрямків тижня

Польща, Англія, Греція, Іспанія та інші цікаві напрямки в нашій традиційній добірці найпривабливіших цін на авіаквитки. Варіанти подорожей від 37 євро за переліт в обидва боки!

Львів — Краків

Львів — Краків

В ірландського лоукостера Ryanair є в продажу квитки за непоганими цінами на рейси зі Львова до одного з найстаріших міст Польщі — Кракова. Для подорожей у другій половині листопада 2018 року квитки доступні за ціною від 1237 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Лондон

Київ — Лондон

У тієї ж Ryanair можна знайти квитки за чудовою ціною на рейси з Києва до Лондона. Для деяких дат на початку грудня 2018 року квитки доступні за ціною від 1730 грн за переліт туди й назад. Рейс прямий. У вартість квитків водить тільки перевезення ручної поклажі, за багаж та інші послуги потрібно платити окремо.

Київ — Афіни

Київ — Афіни

В авіакомпанії Aegean Airlines з’явилися в продажу квитки за цікавими цінами на прямий рейс із Києва до Афін. Усього 2741 грн за переліт туди й назад. Квитки за такою ціною можна знайти для подорожей наприкінці грудня — якраз на Різдво. Цієї пори року в столиці Греції цілком сприятлива погода для прогулянок містом, повітря прогрівається до +15-20°C. Зможете не тільки пам’ятки подивитися, але і відвідати безліч концертів, фестивалів і вуличних шоу, які традиційно проходять в Афінах у грудні.

Київ — Барселона

Київ — Барселона

Непоганий за ціною варіант перельоту з Києва до Барселони можна знайти у Ryanair для подорожей у листопаді і грудні 2018 року. Квитки туди й назад доступні за ціною від 3089 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт із пересадками: по дорозі до Іспанії передбачена пересадка в Лондоні, на зворотному шляху — у Берліні. Є у Ryanair і прямий рейс до Барселони, але квитки на нього будуть коштувати трохи дорожче.

Харків — Стамбул

Харків — Стамбул

Авіакомпанія Turkish Airlines проводить розпродаж квитків на рейси в Стамбул із різних міст України. Наприклад, квитки з Харкова до Стамбула й назад зараз доступні за ціною від 3489 грн. У вартість квитків входить перевезення ручної поклажі й до 30 кг реєстрованого багажу. Переліт без пересадок. Є також рейси із Запоріжжя, Херсона, Львова та Одеси. Квитки на рейс із Києва будуть коштувати трохи дорожче — від 4559 грн. Квитки за акційною ціною будуть у продажу до 15 жовтня 2018 року. Період подорожей: з 15 жовтня 2018 року до 31 березня 2019 року.

Київ — Сінгапур

Київ — Сінгапур

В авіакомпанії LOT Polish Airlines діють акційні ціни на рейси з України в Азію. Серед доступних напрямків — рейс із Києва до Сінгапура з пересадкою у Варшаві, квитки на який можна купити за ціною від 15609 грн. У вартість квитків входить перевезення ручної поклажі й однієї одиниці реєстрованого багажу. Розпродаж триватиме до 28 вересня 2018 року. Період подорожей: з 1 листопада 2018 року до 31 березня 2019 року.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.