Добірка дешевих авіаквитків: 5 кращих напрямків тижня

Добірка дешевих авіаквитків: 5 кращих напрямків тижня

Після довгої зими завжди хочеться нових вражень і яскравих фарб. А де їх можна знайти? Звичайно ж, у подорожах! Розповідаємо про п’ять найвигідніших варіантів подорожей цього тижня.

Львів — Варшава

Львів — Варшава

В авіакомпанії LOT Polish Airlines з’явилися в продажу квитки за акційними цінами за кількома напрямками. Наприклад, квитки в обидва боки зі Львова до столиці Польщі Варшави зараз доступні за ціною від 3259 грн. Період подорожей — з травня до грудня 2018 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Рейс без пересадок.

Київ — Цюріх

Київ — Цюріх

Для деяких дат у липні, вересні та жовтні 2018 року можна знайти квитки за цікавими цінами на рейс із Києва до Цюріха. Так, квитки в обидва боки на спільний рейс Air France і МАУ доступні за ціною від 4161 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт із Києва до Цюріха передбачає пересадку в Парижі, зворотний — без пересадок.

Київ — Найробі

Київ — Найробі

В авіакомпанії Air France з’явилися в продажу недорогі квитки на рейс із Києва до столиці Кенії Найробі. Для деяких дат у квітні, червні, вересні та жовтні 2018 року квитки туди й назад доступні за ціною від 13190 грн. У вартість квитків входить 2 одиниці багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Парижі.

Громадянам України для відвідування Кенії потрібна віза. Візу можна оформити в аеропорту після прибуття, вартість оформлення становить 50 доларів.

Київ — Сінгапур

Київ — Сінгапур

Цей варіант нашої добірки зацікавить шанувальників азіатського колориту. В авіакомпанії LOT Polish Airlines з’явилися в продажу квитки за відмінною ціною з Києва до Сінгапура. Для подорожей у період із травня до червня і з вересня до грудня 2018 року квитки в обидва боки доступні за ціною від 15792 грн. У вартість квитків входить одна одиниця багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку у Варшаві.

Люблін — Тель-Авів

Люблін — Тель-Авів

У LOT Polish Airlines є авіаквитки за акційною ціною і з вильотом із Польщі. Так, для деяких дат у травні 2018 року квитки з Любліна до Тель-Авіва зараз доступні за ціною від 2747 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Цей рейс буде цікавий мандрівникам з України, оскільки Люблін розташований у східній частині Польщі, усього у 216 км від Львова. До Любліна можна дістатися автобусом. Вартість квитків зі Львова становить від 220 грн, з Києва — від 450 грн.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.