Дивитися на зірки, вдихати альпійське повітря… не встаючи з ліжка!

Дивитися на зірки, вдихати альпійське повітря… не встаючи з ліжка!

Саме так, тепер можна з максимальним комфортом насолоджуватися красою природи на висоті майже двох тисяч метрів над рівнем моря! Ні тобі наметів, ні незручних спальників — зате буде величезне ліжко прямо під зірками. Також додатковою перевагою стане особистий дворецький і сніданок у ліжко.

Власники цього готелю, брати Рікліни, уже давненько відомі своїми незвичайними готелями. У 2009 році їхній проект — старий ядерний бункер, перероблений на готель, — отримав премію за кращу інновацію року. Останній свій проект, Null Stern Hotel — готель під відкритим небом, брати задумували навіть не стільки як комерційний, скільки як соціальний.

Null Stern Hotel готель без стін і дахів

Відкривши готель у затишному куточку альпійського пригір’я, Рікліни зуміли забезпечити роботою місцевих фермерів. Саме вони готують постояльцям смачні сніданки з натуральних продуктів власного виробництва, а також підробляють дворецьким. Будиночки фермерів розташовані всього в 10 хвилинах ходьби від номера-ліжка. Тут же розташовані і зручності готелю. Гості в будь-який момент можуть зв’язатися з фермерами за допомогою спеціального телефону.

Загалом, якщо хочете відпочити від усіх і від усього, включно зі стінами, вікнами та дверями, то Null Stern Hotel — саме те, що вам потрібно. До кінця осені будь-хто може забронювати собі номер «без даху». Однак власники все-таки залишають за собою право зняти вашу бронь, якщо раптово зіпсується погода.

Готель без даху Null Stern Hotel

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.