Чудова сімка: 7 пропозицій від авіакомпаній, які не можна пропустити

Чудова сімка: 7 пропозицій від авіакомпаній, які не можна пропустити

Розповідаємо про сім найцікавіших пропозицій від авіакомпаній за цей тиждень. Найпривабливіші напрямки за не менш привабливими цінами. Вибирайте маршрут до душі й починайте пакувати валізи!

Львів — Вільнюс

Львів — Вільнюс

В угорського лоукостера Wizz Air з’явилися в продажу недорогі квитки зі Львова до Вільнюса. Для подорожей в другій половині листопада квитки доступні за ціною 1 021 грн за переліт туди й назад. Виліт зі Львова 22 листопада, зворотний рейс — 25-го. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Штутгарт

Київ — Штутгарт

Авіакомпанія Laudamotion 6 листопада 2019 року запустить новий рейс із Києва до Штутгарта. Квитки на листопад зараз доступні за ціною від 1 494 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Брюссель

Київ — Брюссель

Квитки з Києва до Брюсселя за чудовими цінами пропонує зараз Brussels Airlines. Так, для подорожей у період із вересня 2019 по квітень 2020 року квитки доступні за ціною всього від 2 870 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Єреван

Київ — Єреван

Український лоукостер SkyUp пропонує за вигідними цінами авіаквитки з Києва до Єревана. Вартість квитків становить 3 228 грн за переліт туди й назад. Квитки за такими цінами доступні для подорожей у період із кінця жовтня 2019 по кінець березня 2020 року. Є великий вибір дат. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Париж

Київ — Париж

Квитки за чудовими цінами з Києва до Парижа пропонує зараз авіакомпанія Aigle Azur. Переліт туди й назад обійдеться всього в 4 336 грн. Квитки за такими цінами можна знайти для різних дат у період із листопада 2019 по березень 2020 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Мальта

Київ — Мальта

Недорогі квитки з Києва на Мальту можна знайти зараз у авіакомпанії Air Malta. Для деяких дат наприкінці грудня 2019 — на початку січня 2020 року квитки доступні за ціною від 4 870 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить перевезення 1 одиниці багажу й ручної поклажі. Переліт без пересадок.

Львів — Сеул

Львів — Сеул

Якщо ви давно мріяли побувати в Південній Кореї, не пропустіть пропозицію від Turkish Airlines. Квитки зі Львова до Сеула в турецької авіакомпанії зараз доступні за ціною від 13 549 грн за переліт туди й назад. Квитки за такими цінами можна знайти для різних дат у листопаді та грудні 2019 року. У вартість квитків входить перевезення багажу вагою до 20 кг і ручної поклажі. Переліт передбачає пересадку в Стамбулі.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.