Бюджетний відпочинок у столицях Європи

Бюджетний відпочинок у столицях Європи

Нарешті ви дісталися до міста своєї мрії. Але тепер виникає питання: куди сходити, на що подивитися, але водночас не зробити величезну діру в бюджеті. Сьогодні ми розповімо вам як бюджетно, але весело і з користю відпочити в Празі та Берліні.

Прага

Прага

Як тільки ви приїхали до Праги, купіть туристичну картку Prague card. Вона гарантує безкоштовний проїзд у громадському транспорті, трансфер до аеропорту, безкоштовний оглядовий тур містом, путівник, безкоштовний вхід до деяких музеїв та знижки від 20 до 50% на вхідні квитки до інших музеїв, на тури, концерти, знижка діє навіть у ресторанах.

Тому не відкладайте походи до музеїв, які в Празі є на будь-який смак: історичні, військові, технічні, є навіть пряниковий музей-крамниця.

Гостям столиці Чехії пропонують безкоштовні оглядові тури. Наприклад, за допомогою сайту Free Tours можна познайомитися з комуністичним минулим Праги або пройтися по замках міста. Такі пропозиції є у Prague extravaganza, Discover Prague і в багатьох інших.

Якщо музеї та історичний центр уже відвідали, вирушайте до парків і на площі міста. Там ви можете натрапити на безкоштовні концерти, фестивалі, майстер-класи або навіть заняття йогою. Наприклад, у парку Летна є Containall Stalin — культурний центр і бар із демократичними цінами, де часто проходять різноманітні кінопокази та концерти живої музики.

А любителям тусовок пропонуємо сходити до Roxy — культового нічного клубу Праги, де щопонеділка безкоштовний вхід, і Radost FX, де «на халяву» можна пройти щодня до півночі.

Берлін

Берлін

Як і в Празі, у Берліні є така ж диво-картка для туристів, яка допомагає економити — Berlin welcome card. Кращий спосіб заощадити на проїзді і відвідуванні пам’яток, яких у Берліні дуже багато. Обов’язково відвідайте Музейний острів — найбільший музейний ансамбль міста.

Щоби гарантовано зайти безкоштовно до музеїв або до галереї на виставки, дивіться на сайті Museumportal Berlin дні, коли вони пускають відвідувачів безкоштовно. Педантичні німці створили такий сайт, як http://berlin.eintritt-frei.org/, де можна знайти всі безкоштовні заходи Берліна. Ознайомитися з усіма галереями Берліна можна на сайті Galerien Berlin.

Завжди без оплати можна піти до Рейхстагу, Меморіалу Берлінської стіни, Документального центру «Топографія терору».

Не хочете витрачати час на туристичні маршрути? Тоді спеціально для вас є альтернативна екскурсія Берліном. Відчуйте себе справжніми жителями столиці Німеччини.

Берлін чарівний тим, що в ньому можна не витрачати багато грошей на їжу. У кафе Vetomat з 16:00 щонеділі на вас чекає безкоштовний обід. А в Alte Kantine щопонеділка після 22:00 вечеря з трьох страв коштуватиме всього лише 3 євро. А в кав’ярні «Банкрут» ціни настільки низькі, що навіть не віриться, що таке буває. Найчастіше дешево пообідати можна в ресторанах турецької або ліванської кухні, де блюда національної кухні коштують приблизно від 1,5 євро.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.