Brussels Airlines запускає прямий рейс із Києва до Брюсселя

Brussels Airlines запускає прямий рейс із Києва до Брюсселя

Авіакомпанія Brussels Airlines, національний авіаперевізник Бельгії, запускає новий прямий рейс із Києва до Брюсселя. Перший політ заплановано на 29 жовтня 2018 року. Рейси будуть виконуватися чотири рази на тиждень: щопонеділка, щосереди, щоп’ятниці та щонеділі.

Розклад рейсів

Розклад рейсів Київ — Брюссель

Вартість квитків

  • в один бік — від 2437 грн;
  • туди й назад — від 4272 грн.

У вартість квитків входить одна одиниця багажу й ручна поклажа.

Польоти будуть виконуватися з аеропорту «Бориспіль» у Брюссельський міжнародний аеропорт, розташований у місті Завентем в 11 кілометрах від столиці Бельгії.

Що подивитися в Брюсселі

Брюссель — дуже цікаве та красиве місто з багатою готичною архітектурою та з великою кількістю унікальних пам’яток.

Головну пам’ятку Брюсселя знають, мабуть, усі — це бронзова статуя Пісяючого хлопчика (Маннекен Піс). Фонтан розташований на перетині вулиць Банної (Rue de l’Étuve) і Дубовой (Rue du Chêne) неподалік від головної площі Брюсселя Гран-Плас. За однією з легенд, що пояснює появу пам’ятника, чотириста років тому якийсь хлопчик подібним чином врятував місто від пожежі.

Маннекен Піс

Ще однією визначною пам’яткою Брюсселя, а також символом міста, є комплекс Атоміум. Грандіозна конструкція Атомиума заввишки понад 100 метрів побудована у формі кристалічної решітки заліза й символізує мирне використання атомної енергії. Атоміум розташований у 7 кілометрах від центру Брюсселя, на плато Хейсель. Зараз в Атоміумі розміщується музей.

Атоміум

Поруч з Атоміумом розташований чудовий парк мініатюр «Міні-Європа», у якому представлені 350 відомих європейських пам’яток із 80 міст. Серед мініатюр є копії Ейфелевої вежі, Тріумфальної арки, Афінського Акрополя, замку Ельц у Німеччині, Палацу дожів у Венеції, Біг-Бена, Бранденбурзьких воріт, химерних труллів з Альберобелло.

Парк мініатюр «Міні-Європа»

Поціновувачам старовинної архітектури насамперед варто відвідати головну площу Брюсселя — Гран-Плас. Тут розташована міська ратуша, яка вважається шедевром готичної архітектури. Можна взяти участь в екскурсії залами ратуші, які прикрашені старовинними гобеленами і величезними дзеркалами.

Навпроти будівлі ратуші розташований «Будинок Короля», у якому, як не дивно, жоден король ніколи не жив. Колись у цій будівлі розміщувалися суд і в’язниця, а зараз тут працює Музей міста Брюсселя.

«Будинок Короля» у Брюсселі

Також на площі Гран-Плас розташовані кілька інших цікавих будівель, які мають оригінальні назви: «Вовчиця», «Лисеня», «Візок».

Ще однією визначною пам’яткою Брюсселя, яку ви не зустрінете в жодному іншому місті світу, є намальовані на стінах будинків комікси.

Комікси на стінах будинків у Брюсселі

Комікси на стінах будинків у Брюсселі

На горі Мистецтв зосереджений цілий комплекс цікавих музеїв: Музей сучасного мистецтва, Музей музичних інструментів, Музей Магрітта, Музей старовинного мистецтва та інші.

Гора Мистецтв у Брюсселі

Огляд визначних пам’яток можна поєднати з відвідуванням цікавого заходу — Брюссель славиться своим багатим і різноманітним культурним життям. Наприклад, у лютому в Брюсселі проходить яскравий фестиваль світла Bright Brussels, у серпні на головній площі Гран-Плас проходить фестиваль «Килим із квітів», а з кінця листопада до початку січня — Різдвяний ярмарок.

Фестиваль «Килим із квітів» у Брюсселі:

Фестиваль «Килим із квітів» у Брюсселі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.