Безкоштовні екскурсії в аеропорту

Безкоштовні екскурсії в аеропорту

Ви полюбите тривалі стикування. І це не мантра для заспокоєння, це достовірна інформація. А все тому, що ми зараз вам розповімо про екскурсії, які аеропорти надають безкоштовно. Які аеропорти надають безкоштовний нічліг, ми розповідали тут, а чим себе можна зайняти під час довгого стикування — тут.

Сінгапур, аеропорт Чангі

Сінгапур, аеропорт Чангі

Умови: стиковка від 5,5 до 24 годин, віза (до 4-х діб можна й без неї).

Для того, щоби потрапити на екскурсію, необхідно заздалегідь, приблизно за одну годину до її початку, підійти до стенду й залишити заявку. Усього працівники аеропорту пропонують дві екскурсії: тур спадщини й тур міськими визначними пам’ятками.

Ви побачите китайський і індійський квартали, готель «Марина Бей Сендс», «Еспаланду» й ще багато чого цікавого.

Крім екскурсій до міста, прогуляйтеся садами, що розташовані прямо в терміналах, або сходіть у кінотеатр.

Сеул, аеропорт Інчхон

Сеул, аеропорт Інчхон

Умови: стиковка від 3 до 24 годин, віза (національна або діюча Австралії, Нової Зеландії, США, Канади, Японії), оплата 10$.

Заповніть форму онлайн або на стійці реєстрації та вибирайте один із п’яти маршрутів. Вам запропонують відвідати ринок Шінпо, палац Кенбоккун, міст Інчхон і ще безліч визначних пам’яток столиці Південної Кореї.

Ще залишився час? Тоді завітайте до одного із семи садів аеропорту, до музею корейської культури, до зони культурного досвіду, де вас навчать робити, наприклад, віяла, або просто прийміть душ.

Стамбул, аеропорт Ататюрк

Стамбул, аеропорт Ататюрк

Умови: летіти з Turkish Airlines, пересадка від 6 до 24 годин, паспорт, квиток.

Потрапити на екскурсію просто. Реєструєтеся на стійці за 30 хвилин до відправлення і все. Ви зможете подивитися на Блакитну мечеть, палац Топкан, Айя-Софію, Галатську вежу, відвідаєте площі Султанахмет і Таксим.

Доха, міжнародний аеропорт

Доха, міжнародний аеропорт

Умови: стиковка від 5 годин, віза, квиток, паспорт.

Хоч вам і потрібна реєстрація заздалегідь, але черга все одно жива. Тому приходьте заздалегідь, місця обмежені. Усього в день проводять чотири екскурсії, починаючи з 8:00. Екскурсії тривають близько трьох годин. Вам покажуть культурне селище Катару, старий ринок, музей ісламського мистецтва й «перлину Катару».

Солт-Лейк-Сіті, міжнародний аеропорт

Солт-Лейк-Сіті, міжнародний аеропорт

Умови: стиковка від 2 годин, паспорт, віза.

Щогодини від входу до аеропорту курсує екскурсійний автобус. Привезуть вас до головної визначної пам’ятки — храму Солт-Лейк.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.