Белавіа змінює норми безкоштовного провозу багажу

Белавіа змінює норми безкоштовного провозу багажу

Авіакомпанія Белавіа вводить нові правила безкоштовного провозу багажу. З 29 жовтня 2017 року компанія замість системи кількості місць буде використовувати вагову концепцію.

До переходу на нові норми пасажири, що користуються бізнес-класом, могли перевозити кілька предметів вагою до 30 кг, тепер же дозволено два предмети вагою до 32 кг. У салон такі пасажири, як і раніше, можуть брати до 12 кг особистих речей.

Пасажири, які літають економ-класом, раніше могли перевозити кілька предметів вагою до 20 кг, за новими ж правилами буде дозволений один предмет багажу вагою до 23 кг. Якщо вага становитиме від 24 до 32 кг, пасажир змушений буде доплатити 50 євро. Якщо ж у пасажира будуть дві або три сумки, загальна вага яких не буде перевищувати 23 кг, йому потрібно буде або запакувати все в одну коробку, або ж доплатити 50 євро за ще один предмет багажу. Як і раніше, пасажири економ-класу можуть брати в салон до восьми кг особистих речей.

Виходить, що за новими нормами провезення багажу обійдеться пасажирам дешевше, якщо буде перевищення дозволеної ваги чи потрібно буде перевезти ще одну валізу або коробку вагою не більш ніж 23 кг.

Для дітей у віці від 2 до 12 років діють ті ж норми, що і для дорослих пасажирів. На одну дитину віком до 2 років можна брати один предмет багажу вагою до 10 кг.

Пасажири, які беруть участь у програмі заохочення Белавіа Лідер, можуть перевозити ще один предмет багажу, вага якого визначається рівнем програми лояльності.

Нові норми провозу багажу:

  • Економ-клас: одне багажне місце вагою до 23 кг.
  • Дитина до двох років: одне багажне місце до 10кг.
  • Бізнес-клас: два багажних місця вагою до 32 кг.
  • Учасники програми Белавіа Лідер: + одне додаткове багажне місце.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.