«Белавіа» запропонувала своїм пасажирам послугу стоповер

«Белавіа» запропонувала своїм пасажирам послугу стоповер

Авіакомпанія «Белавіа» запропонувала своїм пасажирам безкоштовну послугу стоповер. Із січня 2019 року пасажири, які здійснюють переліт рейсами авіакомпанії, які передбачають пересадку в Національному аеропорту «Мінськ», матимуть змогу зупинитися в столиці Білорусі строком до трьох діб.

Послуга стоповер буде надаватися на одному із сегментів маршруту слідування за умови, що пасажир купує квиток у обидва боки. Слід зазначити, що послуга стоповер не передбачає безкоштовного проживання в готелі на час перебування в Білорусі.

Як сказано в прес-релізі авіакомпанії, нову послугу ввели, щоби задовольнити наявні побажання та потреби пасажирів. Останнім часом частка пасажирів, які літають транзитними рейсами «Белавіа», постійно зростала. Наразі майже половина пасажирів авіакомпанії є транзитними.

Нова послуга дозволить пасажирам познайомитися ближче з пам’ятками столиці Білорусі, поспілкуватися з друзями та відпочити перед наступним рейсом, не збільшуючи водночас вартість перельоту. В авіакомпанії розраховують, що нова послуга буде користуватися попитом, особливо з урахуванням того, що громадяни багатьох країн мають право безвізового відвідування Білорусі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.