Банкрутство авіакомпанії airberlin: що потрібно знати пасажирам

Банкрутство авіакомпанії airberlin: що потрібно знати пасажирам

У зв’язку з банкрутством авіакомпанії airberlin у пасажирів виникло багато питань щодо квитків або запланованих польотів. Щоби прояснити ситуацію, ми підготували список відповідей на поширені питання.

Чи будуть виконуватися польоти airberlin?

Авіакомпанія airberlin не зможе виконувати польотні операції під час процедури оформлення банкрутства. Польоти здійснюватимуться максимум до 28 жовтня 2017 року.

Мій рейс не буде здійснено. Чи зможу я повернути свої гроші?

Якщо ви забронювали квитки до 15 серпня 2017 року, відшкодування не представляється можливим. Пасажири, які постраждали в результаті скасування рейсів, можуть пред’явити свої претензії після відкриття провадження в справі про банкрутство. Пасажирам, які купили квитки після 15 серпня 2017 року, буде відшкодована ціна покупки, якщо рейс більше не буде виконуватися. Повторне бронювання в іншої авіакомпанії не допускається.

Чи продовжує авіакомпанія airberlin приймати нові замовлення?

Так, авіаквитки airberlin як і раніше можна забронювати через встановлені канали бронювання. Усі тарифи як і раніше дійсні. Платежі за рейси, що діють після 1 листопада 2017 року, забезпечені довірчим управителем. У разі, якщо ці рейси не виконуватимуться всупереч очікуванням, постраждалі пасажири отримають повернення вартості авіаквитка. Це стосується тільки квитків, заброньованих після 15 серпня 2017 року.

Як довго я можу забронювати авіаквитки?

Квитки на всі рейси з розкладу, опублікованого airberlin, у даний час усе ще можна забронювати. Наскільки нам відомо, рейси авіакомпанії airberlin (за кодом IATA AB) не виконуватимуться з 28 жовтня 2017 року.

Чи продовжу я отримувати милі topbonus за свої рейси?

Незважаючи на подану авіакомпанією airberlin заявку на визнання неплатоспроможною, програма topbonus продовжує діяти. Переваги статусу для членів topbonus залишаються в силі. Завершення кредиту topbonus і погашення миль знову активні. Умови збору й погашення миль станом на 20 вересня 2017 року, а також список активних партнерів можна знайти на сайті topbonus.

Чи є зміни в продуктах і послугах airberlin?

Наявні послуги і продукти airberlin залишаються без змін.

Чи є мій ваучер дійсним і якщо так, то до якого терміну?

Ваучери більше не можуть бути викуплені. У зв’язку з правилами банкрутства використання ваучерів повинно бути припинено. Постраждалі пасажири можуть подати позов після відкриття провадження в справі про банкрутство. Авіакомпанія airberlin повідомить про результати офіційного розгляду пізніше. Квитки, які вже були заброньовані за ваучери, є дійсними.

Чи можу я отримати виплату готівкою за мій ваучер?

Ні, дивись вище.

Якщо мої квитки будуть анульовані, чи будуть мені відшкодовані відповідні збори та податки?

Ні. Це неможливо через правила про банкрутство. Постраждалі пасажири мають можливість подати позов після відкриття провадження в справі про банкрутство. Питання про відшкодування податків і зборів, зібраних після 15 серпня 2017 року, повинні подаватися через BSPlink.

Чи можна перереєструвати квитки, які вже були випущені?

Тарифні умови, що діють на момент оформлення квитків, як і раніше застосовуються до перебронювання. Будь-який виданий квиток можна перебронювати на основі діючих тарифних умов у разі, якщо вони дозволяють внести зміни. Будь-які відповідні збори повинні оплачуватися клієнтом.

Чи маю я право вимагати відшкодування збитків або одержання компенсації, наприклад, через затримку або скасування рейсів?

Для польотів, що виконувалися до подачі заяви про неплатоспроможність, у даний час компенсації не виплачуються. Це неможливо через правила про банкрутство. Постраждалі пасажири можуть подати позов після відкриття провадження в справі про банкрутство. У цьому випадку постраждалі пасажири автоматично отримують офіційну форму з додатковою інформацією.

Для польотів, що виконувалися після подачі заяви про неплатоспроможність, зверніться в авіакомпанію за цим посиланням: www.airberlin.com/complaint. Співробітники авіакомпанії зв’яжуться з вами безпосередньо. Майте на увазі, що в поточній ситуації час обробки заявки може зайняти деякий час.

Я замовив пакетний тур на 2018 рік, і мої рейси повинна була виконувати airberlin — чи виникнуть проблеми?

Авіакомпанія airberlin не зможе виконувати льотні операції під час процедури банкрутства. Польоти здійснюватимуться максимум до 28 жовтня 2017 року. Якщо у вас виникнуть додаткові питання, зв’яжіться з вашим туроператором.

Чи будуть дійсні квитки airberlin на рейси, що виконуються авіакомпаніями-партнерами?

Якщо ви бронювали квиток на сайті Tripway.com, ми повідомимо вам про всі зміни, які з’являться в системі. Щоби підтвердити статус свого квитка, зв’яжіться з нашою службою підтримки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.