Бангкок став найвідвідуванішим містом у 2018 році

Бангкок став найвідвідуванішим містом у 2018 році

Міжнародна платіжна система Mastercard оприлюднила рейтинг відвідуваності різних міст світу — Mastercard Global Destination Cities Index. Для створення рейтингу компанія проаналізувала публічні дані про витрати туристів у 162 містах світу.

Найбільш відвідуваним напрямком у 2018 році став Бангкок із 20,05 мільйонами відвідувачів. До трійки лідерів також увійшли Лондон та Париж. Як сказано в прес-релізі компанії Mastercard, лідерство цих міст вкотре підкреслило важливість із погляду туристичної привабливості таких характеристик, як надійна інфраструктура, ділова активність, наявність пам’яток і сильна місцева культура.

Топ-10 найвідвідуваніших міст світу виглядає так:

Топ-10 найвідвідуваніших міст світу

У середньому туристи залишаються в столиці Таїланду на 4,7 доби й витрачають на день приблизно 173 долари. Лідером за кількістю грошей, яку туристи витрачають під час відвідування міста, став Дубай. У середньому під час відвідування найбільшого міста Об’єднаних Арабських Еміратів туристи витрачають 537 доларів на добу. Для порівняння, у Лондоні, який є другим за відвідуваністю містом, туристи в середньому витрачають 135 доларів на добу, а в Парижі, який посідає третю сходинку, 301 долар на добу. З десяти найбільш відвідуваних міст найменше грошей туристи витрачають у Стамбулі — у середньому всього 108 доларів на добу.

За даними Mastercard, на фоні зростаючої світової економіки майже всі міста з першої десятки рейтингу відвідуваності демонструють щорічне зростання кількості туристів, за винятком Сеула, у якому спостерігається спад.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.