Авіамаршрути між країнами Азії є найбільш завантаженими у світі

Авіамаршрути між країнами Азії є найбільш завантаженими у світі

Компанія OAG, яка займається вивченням ринку авіаперевезень, оприлюднила рейтинг найбільш завантажених авіаційних маршрутів у світі. За 20 найбільш завантаженими напрямками в середньому виконується більш ніж 35 щоденних регулярних вильотів. Лідером ж виявився маршрут між столицею Малайзії Куала-Лумпуром і Сінгапуром — за цим напрямком минулого року виконувалося щодня в середньому 84 авіарейси.

Здебільшого найбільш завантаженими є короткі маршрути. Водночас дві третини найбільш завантажених авіаційних маршрутів припадають на Азію: це рейси між Гонконгом, Сінгапуром, Сеулом, Осакою та іншими великими містами.

За межами Азії є тільки 5 коротких маршрутів, які експлуатуються з високою інтенсивністю. Це рейси Нью-Йорк (аеропорт Ла Ґвардія) — Торонто, Дубай — Кувейт, Дублін — Лондон (аеропорт Хітроу), Амстердам — Лондон (аеропорт Хітроу) і Чікаго — Торонто.

До Топ-20 найбільш завантажених міжнародних напрямків потрапив тільки один дальній маршрут — це рейс із Нью-Йорка (аеропорт ім. Джона Кеннеді) до Лондона (аеропорт Хітроу). За цим напрямком минулого року виконувалося щодня в середньому 38 вильотів.

На багатьох азіатських маршрутах спостерігається серйозна конкуренція між авіакомпаніями. На кожному маршруті в середньому працюють 7 перевізників, а на одному з маршрутів їхня кількість сягає 11. Для порівняння, у Європі та Північній Америці на популярних напрямках у середньому працюють по 3 авіаперевізники.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.