Авіакомпанія SAS буде літати з Києва до Осло

Авіакомпанія SAS буде літати з Києва до Осло

Скандинавська авіакомпанія SAS восени запустить прямі рейси з Києва до столиці Норвегії Осло. Перельоти стартують із 26 жовтня 2019 року й будуть виконуватися тричі на тиждень: щовівторка, щочетверга та щосуботи. Час у дорозі становитиме 2 години 50 хвилин. На цьому маршруті авіакомпанія SAS буде використовувати літаки Boeing 737-700.

Розклад рейсів

Розклад рейсів Київ  - Осло

Вартість квитків

  • в один бік: від 2 234 грн;
  • туди й назад: від 4 580 грн.

У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Інформація про авіакомпанію SAS

SAS (Scandinavian Airlines System) — мультинаціональна авіакомпанія, заснована у 1946 році трьома найбільшими авіаперевізниками Данії, Швеції та Норвегії: Det Danske Luftfartselskab A/S, Svensk Interkontinental Lufttrafik AB та Det Norske Luftfartselskap AS. Штаб-квартира SAS розташована в Стокгольмі. Основними хабами авіакомпанії є аеропорти Каструп у Копенгагені, Арланда в Стокгольмі та Гардермуен в Осло. На кінець 2018 року флот SAS складався зі 168 літаків. SAS виконує польоти до 123 пунктів призначення.

Раніше SAS вже літала до Києва — з квітня 2008 до березня 2011 року авіакомпанія виконувала перельоти за маршрутом Копенгаген-Київ-Копенгаген, але рейси були скасовані через низьку рентабельність.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.