Авіакомпанія «Джоніка» буде літати зі Львова до Афін

Авіакомпанія «Джоніка» буде літати зі Львова до Афін

Українська авіакомпанія «Джоніка» в липні запустить прямі рейси зі Львова до Афін. Перельоти стартують із 21 липня й будуть виконуватися до 15 вересня 2019 року. Заплановано один рейс на тиждень у неділю. Переліт триватиме 2 години 30 хвилин. На цьому маршруті авіакомпанія буде використовувати літак Boeing 737-400.

Розклад рейсів

Розклад рейсів Львів-Афіни-Львів

Вартість квитків

  • в один бік: від 1 915 грн;
  • туди й назад: від 4 338 грн.

У вартість квитків економ-класу входить перевезення багажу вагою до 25 кг і ручної поклажі вагою до 7 кг. У бізнес-класі неоплачувана норма провозу багажу складає 32 кг. У всіх класах обслуговування під час польоту передбачено безкоштовне харчування на борту.

Квитки авіакомпанії «Джоніка» виписуються на бланках авіакомпанії Flexflight. Приклад бронювання квитків зі Львова до Афін:

Приклад бронювання квитків зі Львова до Афін

Інформація про авіакомпанію «Джоніка»

«Джоніка» — українська авіакомпанія, створена у 2016 році. Свій перший літак у реєстрі цивільних повітряних суден України «Джоніка» зареєструвала навесні 2018 року. На сьогодні флот авіакомпанії складається з 2 літаків Boeing 737. Базовим аеропортом авіакомпанії є столичний аеропорт Жуляни.

На сьогодні «Джоніка» виконує регулярні рейси з Києва до Афін, а також чартерні рейси до Албанії, Болгарії, Туреччини та Чорногорії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.