Aruba Airlines запустила міжнародний авіарейс тривалістю 8 хвилин

Aruba Airlines запустила міжнародний авіарейс тривалістю 8 хвилин

Авіакомпанія Aruba Airlines запустила новий рейс, який став найкоротшим міжнародним авіарейсом у світі.

18 травня Aruba Airlines почала виконувати регулярні рейси між островом Аруба, який входить до складу Королівства Нідерландів, і містом Пунто-Фіджо у Венесуелі. Довжина маршруту складає 85 кілометрів, а політ триває всього 8 хвилин.

Польоти виконуються двічі на тиждень на літаку Bombardier CRJ-200LR, який вміщує 50 пасажирів. Незважаючи на короткий маршрут, вартість квитків доволі висока — звичайний квиток коштує приблизно 235 доларів США.

Для авіакомпанії Aruba Airlines Пунто-Фіджо став третім напрямком у Венесуелі. Крім цього міста авіакомпанія літає також до Валенсії та Маракайбо.

Що цікаво, ще зовсім недавно перельоти між Арубою і Венесуелою були під забороною. Президент Венесуели Ніколас Мадуро в січні 2018 року наказав закрити всі повітряні й морські комерційні перевезення між Венесуелою й островами Аруба, Бонайре й Кюрасао. Мадуро звинуватив острови в тому, що через них із Венесуели незаконно вивозиться золото, мідь, ліки і продукти харчування. Блокада тривала майже три місяці. Сполучення було відновлено у квітні, після переговорів із міністерством закордонних справ Нідерландів.

Розклад рейсів із Пунто-Фіджо до Аруби зручно стикується з рейсами авіакомпанії Aruba Airlines на острови Кюрасао й Бонайре, а також до Майамі.

Незважаючи на короткий час перельоту, маршруту з Пунто-Фіджо до Аруби не вдалося стати найкоротшим у світі. Рекорд належить регулярному рейсу між островами Уестрей і Папа-Уестрей, які належать Шотландії. Відстань між аеропортами становить менше трьох кілометрів, а переліт між ними триває всього дві хвилини з урахуванням часу, який потрібен літаку для вирулювання від терміналу до злітної смуги.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.